פתרון הבגרות במתמטיקה חורף 2015 שאלון 801

פתרון מלא ומודרך לכל שאלה, פתרון סופי, השאלון והצעת פתרון של משרד החינוך

שימו לב הקבצים מסודרים אחד מתחת לשני

לפרטים ורכישת הקורס
לתוכן עכשיו בחינם

להלן פתרון מלא שאלה 1:

להלן פתרון מלא שאלה 2:

להלן פתרון מלא שאלה 3:

להלן פתרון מלא שאלה 4:

להלן פתרון מלא שאלה 5:

להלן פתרון מלא שאלה 6:

להלן פתרון סופי של הבגרות במתמטיקה על פי משרד החינוך שאלון 801 חורף 2015:

להלן השאלון:

שימו לב

 

מנכ"לית משרד החינוך, הגב' מיכל כהן, החליטה היום, ה', על ביטול שאלון 35801 של בחינת הבגרות במתמטיקה (1 יחידת לימוד מתוך 3 יחידות הלימוד), בעקבות הדלפתו לרשתות החברתיות. הבחינה בשאלון זה אמורה הייתה להתקיים היום בשעה 18:00.

 

מנכ"לית משרד החינוך, מיכל כהן: "הדלפת שאלון 35801 במתמטיקה לרשתות החברתיות מהווה חצייה של כל קו אדום – נלחם בתופעה במלוא העוצמה כדי לעקור מהשורש"

יצוין, כי המשרד איתר את ההדלפה מבעוד מועד ברשתות החברתיות של המגזר הערבי , כאשר משם היא הועברה אל הרשתות החברתיות האחרות. הדלפתה של הבחינה בשפה כזו או אחרת יש בה כדי לפגוע פגיעה חמורה בעקרון טוהר הבחינות.

המנכ"לית כהן: "מדובר בחציה של כל קו אדום, ואנו לא נעבור על כך לסדר היום. בעקבות המקרה פניתי למנהל אגף החקירות במשטרה, ניצב מני יצחקי, אשר יפתח בחקירה מידית של ההדלפה וימצא את הדין עם האחראים לדבר. ניצב יצחקי מלווה גם את החקירה, אשר נפתחה בעקבות ההדלפה של הבגרות בספרות למגזר הערבי. מצער שקומץ של עבריינים פוגע בציבור גדול והוגן של תלמידים, מורים ואנשי חינוך, אשר עמלו לאורך תקופה ארוכה כדי להשיג באופן ראוי, הוגן וישר את ציוניהם".

המשרד נחוש למנוע כל הונאה שיש בה כדי להפר ולפגוע בעקרון של שמירה על טוהר הבחינות. המשרד ימשיך לפעול במלוא העוצמה כדי לעקור מהשורש תופעות עברייניות אלו.

המשרד מודיע כי הבחינה ביתר השאלונים מתקיימת כסדרה.

לפרטים נוספים: דוברות משרד החינוך, 02-5602710

 

 


בהצלחה!!!