הקורס אינו זמין כעת אנו עובדים על הקורס, ובקרוב יהיה ניתן לרכוש אותו לחצו כאן לסגירת ההודעה

המלצות תלמידים

וסיקורי חדשות ערוץ 2

מלומד בחדשות ערוץ 2

תראו מה יש למהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 לומר על מלומד ב- 2012 מלומד כתחליף לקורסים שלמים . ב- 2014 מלומד כתחליף לשיעורים פרטיים
מלומד בחדשות 2014: תחליף לשיעורים פרטיים
מלומד בחדשות 2012: תחליף לקורסים שלמים

התלמידים שלנו

אתם יכולים לשוחח עם התלמידים ב- facebook.  גם הם היו במצב שלכם. תוך זמן קצר הובלנו אותם מחוסר ידע להצלחה מסחררת של ציונים בין 90 ל- 100
"שאלון ה-1 של 5 יחידות ציון 100 עגול ובשאלון השני של 5 יחידות ציון 98.
הכול בזכות אתר מלומד!"
"ניגשתי לבגרות חורף 2019 במתמטיקה 5 יחידות, ולמדתי דרך אתר מלומד.
שמעתי על מלומד דרך חבר שכבר למד עם מלומד 5 יחידות והוציא ציון 97. החבר המליץ לי בחום והלכתי על זה.
למדתי לבגרות 5 יחידות דרך האתר במשך 3 חודשים והתוצאה מדהימה. שאלון ה-1 של 5 יחידות ציון 100 עגול ובשאלון השני של 5 יחידות ציון 98. הכול בזכות אתר מלומד!
האתר מלמד בעזרת שיטות שמתאימות בדיוק לפיצוח הבגרות במתמטיקה! והכין אותי ברמה הגבוהה ביותר.
בבגרות שלי ראיתי שאלות וידעתי ישר לזהות, להפעיל שיטות ולענות בקלות. התוצאה בגרות 5 יחידות 99 תוך 3 חודשים!!!
(אגב אחי וחבריו בתיכון ניגשו גם הם לחמש יחידות באותו המועד, ורק לשם השוואה הם היו מתוסכלים וטענו שהבגרות הייתה קשה. הם כמובן לא למדו עם מלומד. לעומת זאת עבורי הבגרות הייתה קלי קלות!! וזאת בזכות שיטות הקורס של מלומד והתרגול הנרחב שהיה בו של 40 שנות בגרות)
ממליצה בחום לכל מי שרוצה לגשת להתכונן דרך השיטה הטובה ביותר!
תודה איטל מלומד (: "
"למדתי עם מלומד וסיימתי עם ציון של 96 ב5 יח'!
היה לי לחץ אדיר בתיכון והיה לי מאוד קשה עם המתמטיקה...ואז החל השינוי האדיר עם האתר, שום דבר אחר לא השתווה למלומד שהביא אותי מייאוש להצלחה מדהימה!"
"היי אני אנטוניו סורצ'ל מחיפה ואני למדתי עם מלומד וסיימתי עם ציון של 96.
שמעו מה שעבר עליי, היה לי לחץ אדיר בתיכון מצד הלימודים והיה לי מאוד קשה עם המתמטיקה ולא הצלחתי לפתור תרגילים הרגשתי לחץ הרגשתי שאני עומד ליפול.
חיפשתי עזרה ניסיתי שיעורים פרטיים התוצאה הייתה אסון. זה לא עזר לי. לא רק שבזבזתי להורים אלפי שקלים לא הבנתי איך פותרים שאלות במתמטיקה. זה הוביל אותי לייאוש. התחלתי לבדוק באינטרנט. נתקלתי בכל מיני אתרים אבל זה לא כל כך עזר לי, לא עבד לי. יום אחד ראיתי בפייסבוק שאחד החברים לומד עם מלומד, אז גם אני נכנסתי והחלטתי להצטרף.
ואז החל השינוי האדיר עם האתר. פתאום מבלבול גמור שחוויתי גיליתי שיטות לפתרון תרגילי בגרות שסידרו לי את כל החשיבה שיטות לימוד שפשוט גילו לי איך לפתור תרגילי בגרות בצורה גאונית, שיטות שבחיים לא ראיתי. תוך זמן קצר הייתי מוכן בצורה מושלמת לבגרות. מבחן המתכונת היה קטן עליי קיבלתי 100 עגול. ובבגרות הוצאתי 96 בחמש יחידות.
חייב לציין ששום דבר אחר לא השתווה לאתר מלומד שהביא אותי מייאוש להצלחה מדהימה. ממליץ לכם בחום על מלומד . תודה רבה !"
"בכיתה י"ב עליתי מ- 3 ל- 5 יחידות במתמטיקה וסיימתי בציון סופי של 100.
ממליץ בחום לכל מי ששואף גבוה בלימודי המתמטיקה!"
"היי קוראים לי עמנואל, בכיתה י"ב עליתי מ- 3 ל- 5 יחידות במתמטיקה וסיימתי בציון סופי של 100.
הסרטונים במלומד עזרו לי רבות במהלך הלמידה - הם נתנו לי הסתכלות חדשה ומיוחדת על חומר הלימוד שתרמה רבות להבנה שלי.
הסרטונים מציגים צעד אחרי צעד את החומר הנלמד, איך לגשת לבעיה ואיך להגיע לפתרון בצורה מסודרת, יעילה ומהירה. מה שגם המורה איטל מאוד ברור בהסברים שלו ככה שהיה לי מאוד פשוט לעקוב ולהבין.
האתר עצמו מלא בפתרונות לאלפי שאלות מה שממש האיץ לי את יכולת הלמידה, לא הייתי צריך להיתקע ולבזבז הרבה זמן בלחפש איפה אני טועה בשאלות הקשות - הפתרונות מאוד מפורטים, פשוטים להבנה ונותנים לך כלים מעולים על איך להתמודד עם שאלות דומות.
ממליץ בחום לכל מי ששואף גבוה בלימודי המתמטיקה שלו!"
"הגעתי מ- 55 ל- 99 בחודשיים, והכל בזכות אתר מלומד!
כל הדרך להצלחה מוכחת טמונה באתר הזה!"
"שלום אני אושר, והוצאתי 99 בבגרות 5 יחידות מתמטיקה והכל בזכות אתר מלומד!
אני אספר לכם קצת את הסיפור שלי שתבינו :
הייתי תלמיד בכיתה י"א שנכשל בכל המבחנים של 5 יחידות. הציונים שלי נעו בסביבות ה - 50 (נכשל).
ואז הבנתי שאם לא אשפר את עצמי , הדרך ל4 יחידות תהיה מהירה מאוד.
חיפשתי פתרון באינטרנט ומצאתי את אתר "מלומד"! התרשמתי מהאתר והצטרפתי בתוך כמה שעות.
אספר לכם על האתר מנקודת המבט שלי ומהניסיון שלי :
אתר מושלם, סרטוני וידאו מפורטים מא' ועד ת'. השיטה מאחורי האתר היא שיטה מעולה וייחודית שבזכותה הצלחתי בענק. אין-ספור תרגולים מבגרויות ישנות עד היום. מהרמות הקלות עד הקשות ביותר. והכל כמובן לפי תכנית הלימודים העדכנית.
כל הדרך להצלחה מוכחת טמונה באתר הזה. מ- 55 ל- 99 בחודשיים! בגרות של 5 יחידות! והכל בזכות אתר "מלומד"."
"תוך ארבעה חודשים למדתי עם מלומד חומר של שלוש שנים והוצאתי בקלות ציון 91!
חבל שלא הכרתי את מלומד עוד בתחילת הדרך, ואם כן הייתי מכיר לא הייתי טורח להיכנס יום אחד לכיתה בבית הספר"
"אהלן קוראים לי יהונתן סאמואלסון, למדתי עם מלומד לבגרות 5 יחידות מתמטיקה לשני השאלונים והוצאתי ציון סופי 91.

חבל שלא הכרתי את מלומד עוד בתחילת הדרך, ואם כן הייתי מכיר לא הייתי טורח להיכנס יום אחד לכיתה בבית הספר. גיליתי את מלומד בסוף כיתה י"א ומאותו רגע חווית הלימוד שלי השתנתה לחלוטין וכבר לא הייתי צריך מורה. זה התחיל בזה שהצוות של מלומד קבע איתי פגישת יעוץ טלפונית והסביר לי איך לסדר את הקלסרים, הסביר לי על לוחות זמנים, אפילו ביומן ידעתי כל יום שאני עומד בתכנית שמלומד הכין לי, מה ההספק.

תראו, זה הקלסר שלמדתי עם מלומד, והקלסר האהוב עליי – חד משמעית. אהבתי את זה כי הכל היה מעולה, מוסבר, שיטתי, הדרגתי, לא הייתי צריך מורה, למדתי הכל לבד ממלומד, ואפילו הפכתי להיות מעין מורה לחברים שלי בתיכון שהסברתי להם בדיוק את מה שמלומד אמר בסרטונים. וזה הגיע לרמה כזאת שהתיכון אישר לי לגשת עצמאית עוד לפני כולם בחורף לבגרות בלי ללמוד את החומר עם המורה בכיתה אפילו שעה אחת. זה פשוט היה מדהים. והתוצאה היא שתוך ארבעה חודשים למדתי עם מלומד חומר של שלוש שנים והוצאתי בקלות ציון 91. וסיימתי את המתמטיקה לפני כולם ואפילו ממש נהניתי מהדרך. אני ממליץ בחום על האתר הזה!! לגמרי, אפילו אל תתלבטו. תודה רבה לכם!"
"כחייל עם רק שעתיים פנויות ביום, תוך 5 חודשים סיימתי 4 יחידות וקיבלתי 100 עגול!
הייתי בהלם, עד שהכרתי את מלומד לא האמנתי שאני יכול להגיע לציונים כאלה"
"אהלן קוראים לי אילן, קיבלתי השבוע את הציונים של הבגרות במתמטיקה ב4 יחידות וקיבלתי 100 עגול ב2 השאלונים!
הייתי בהלם, הצלחתי רק בזכות אתר מלומד. חשוב לי לציין לכם, שאני מגיע עם רקע של 3 יחידות במתמטיקה ואני חייל עם רק שעתיים פנויות ביום ותוך 4-5 חודשים סיימתי את כל הקורס במלומד ברמת שליטה מדהימה וציון סופי 100 עגול. אז ככה בתיכון עשיתי 3 יחידות מתמטיקה, התגייסתי לגולני והחלטתי שאני חייב לנצל את הזמן ולהשלים ל4 יחידות במתמטיקה. התלבטתי ושאלתי את עצמי איך אני עושה את זה. מכינה שיעורים פרטיים או דרך האינטרנט. בדקתי לגבי מכינה וראיתי שזה גם יקר גם לא נוח, גם צריך להגיע פיזית למקום, ירדתי מזה. ניסיתי מורים פרטיים הלכתי ל2 מורים פרטיים שונים והתחלתי איתם שיעורים, התוצאה שניהם אמרו לי שזה בלתי אפשרי ושאני לא אוכל לעשות את זה בגלל שאני מגיע עם רקע לא טוב במתמטיקה ושאני לא אצליח ללמוד נושאים רציניים כמו גיאומטריה ושזה פשוט אבוד. חיפשתי פתרון באינטרנט וראיתי המלצות על אתר מלומד, ראיתי שאתר מלומד מוכר, והחלטתי ללכת עליו. התוצאות פשוט מדהימות היה לי לימוד מהיר עם עזרות ענקיות בדרך. איך זה היה: הכינו לי תכנית אישית, ענו על כל שאלה, קיבלתי ייעוץ, קיבלתי שיעורים ברורים, קיבלתי ספרים עם פתרונות להכל, קיבלתי שיטות פתרון לכל תרגיל אפשרי. והגעתי למצב שחודש לפני הבחינה אני כבר פותר כל בגרות ללא שום קושי וללא שום בעיה. בניגוד לכל מה שהמורים הפרטיים אמרו לי שאני לא אוכל לעשות את זה. ואמרו לי שאני פשוט לא אצליח. התוצאה קיבלתי 100 עגול! בזמן הבגרות תלמידים אחרים התקשו לפתור ואני פתרתי כל דבר ללא שום קושי, לא היה סעיף שלא נתקלתי בו בעבר עם אתר מלומד. זה פשוט מדהים. עד שהכרתי את מלומד לא האמנתי שאני יכול להגיע לציונים כאלה. מאז אני ממליץ לכם, ממליץ בחום לחברים, פשוט לכולם. אני רוצה להודות למלומד ולעזור גם לכם להצליח. תנו למלומד הזדמנות אתם תראו הצלחה אדירה. גם אם אתם חוששים, גם אם אין לכם בסיס וגם אם אומרים לכם שזה בלתי אפשרי. תאמינו לי זה אפשרי. תלכו על מלומד אני עשיתי את זה והצלחתי בגדול. ואתם גם תצליחו."
בגרות 4 יחידות, 2 השאלונים ציון 100 לצפייה  
"בתיכון הייתי ב- 3 יח' ותמיד חשבתי שאני לא טובה במתמטיקה.
ניסיתי שוב, הפעם דרך אתר מלומד, קיבלתי גם 100 וגם את הביטחון שלי בחזרה!"
"אהלן אני שירה, בת 25 מירושלים ניגשתי לבגרות האחרונה של 4 יחידות ובזכות אתר מלומד הוצאתי 100.
חשוב לי לספר לכם את הסיפור שלי בשביל שתבינו איך הגעתי למצב הזה:
אני בתיכון הייתי ב3 יחידות מתמטיקה, לא הוצאתי ציון טוב אף פעם, תמיד חשבתי שאני לא טובה במתמטיקה.
אחרי התיכון ניסיתי לשפר בבית ספר אחר שמלמד לבגרויות, גם שם קיבלתי 44 וחשבתי שזהו, אין לי עתיד אני הולכת לכיוון ההומני.
בכל זאת ניסיתי שוב פעם, הפעם דרך אתר מלומד והפעם קיבלתי ציון 100 לעומת ה40 שקיבלתי בפעם שעברה. קיבלתי גם 100 וגם את הביטחון שלי בחזרה.
אז הסיבות שלדעתי הצלחתי בגללן באתר מלומד הן 3 סיבות עיקריות:
הראשונה היא שהכל מרמת הבסיס, אם אתה לא יודע את הדברים הכי בסיסיים אתה תדע אותם מהר ובהבנה מלאה.
דבר שני זה שיש סדר המורה בונה לך תכנית שהיא מסודרת, אי אפשר ללכת לאיבוד, אי אפשר לא ללמוד, אתה מחוייב לעצמך ופשוט עובד.
והדבר השלישי זה שאתה פשוט פותר את כל הבגרויות וכל השאלות, לא תגיע ותהיה לך הפתעה. אתה תדע הכל ובפרפקט ובזמן שהוא מעולה.
אני קיבלתי ציון שהוא הפתיע אותי ואת כל הסובבים אותי, וזה פשוט כיף וממלא אותך בביטחון ובהכנה מעולה לאוניבסריטה ולקורסים שיש שם.
ואני ממליצה בחום. תודה רבה."
"בסוף גם אני ברוך השם קיבלתי 97 ב- 4 יחידות תוך שלושה חודשים!
גיליתי שיש שיטת לימוד שונה באתר, אתה פשוט קולט את החומר בצורה שונה בזכותו"
"שלום לכל הצופים והצופות בהמלצות באתר מלומד. שמי תומר, אני גם רוצה לתת המלצה לאתר. אתר שמאוד עזר לי, שבהתחלה הסתכלתי עליו ולא ידעתי איפה אני מתחיל, מה להביא להדפיס לקנות. אבל בליווי צמוד של איטל ושל הצוות בפייסבוק ובאתר, הצלחתי להבין ולהגיע למצב שאני מבין כל דבר. חשוב לי להדגיש משהו שאני אישית פחדתי ממנו, ראיתי אנשים עם ציונים של 100 ו99 ו98, ואמרתי מה זה לא הגיוני, איך אפשר להגיע למצב כזה. זה הרי בגרות, זה משהו שעשיתי פעם, או משהו שהוא היה לי קשה. ובסוף אני גיליתי שיש שיטת לימוד שונה באתר, ואתה פשוט קולט את החומר בצורה שונה בזכות האתר. ובסוף גם אני ברוך השם קיבלתי 97. אני מאוד מבסוט על האתר, ניגשתי למבחן כדי לשפר ציון, הציון שלי לא הספיק בשביל הלימודים באוניברסיטה. ועכשיו ברוך השם התקבלתי, התחלתי ללמוד חשבונאות. אפשר להגיד גם שהאתר עזר לי בתחילת הלימודים האקדמאים שלי, הוא עזר לי מאוד בלימודים. אני הגעתי עם חומר בראש, מה שנקרא ממש חם מהתנור. באתר הליווי באמת צמוד, המחיר היה הוגן, היחס אישי. הכל מסודר וברור, יש אפשרות אם אתה מבין את החומר יותר מהר אז לדלג על כמה סרטונים, יש אפשרות להחזיר אחורה. באמת מאוד מאוד נוח. אני מוכרח גם לציין שלא השקעתי את כל החיים שלי, הכוונה היא כל היום במשך היום אני עבדתי ורק באזור השעה 6 עד 10 בערב אפילו לא כל יום למדתי למבחן. כך במשך שלושה חודשים, וניגשתי לשאלון הראשון במועד א' ואז לשאלון השני במועד ב' ובאמת קיבלתי ציונים טובים. לא הייתי צריך לשפר עוד פעם את הציונים שקיבלתי, 99 ו93.. סהכ 97. באמת באמת באמת מומלץ באהבה מכל הלב. שיהיה בהצלחה."
"חייב להודות מכל הלב לאתר מלומד, קיבלתי ציון 98 בבגרות 4 יחידות אך ורק בזכותו!!
לא ציפיתי לקבל ציון כזה גבוה, אבל באמת שהיה כיף ללמוד"
"חייב להודות מכל הלב לאתר מלומד, קיבלתי ציון 98 בבגרות 4 יחידות אך ורק בזכותו!!
כל נושא מוסבר בסרטוני וידאו בצורה מפורטת ומובנת, החומר עובר בצורה קלילה ונעימה, המורה עובר שלב שלב בצורה שלא מבלבלת ונותן שיטות ברורות מה לעשות ומתי. הכל מסודר, ברור ומובן.
זו שיטת לימוד שמאוד התאימה לי.
אפשר לעצור את הסרטון, לחזור אחורה, לצפות שוב.. אתה שולט בקצב.
לא ציפיתי לקבל ציון כזה גבוה, אבל באמת שהיה כיף ללמוד.
פרויקט מדהים שחייב כל תלמיד.
ממליץ בחום!!! תודה רבה!!"

בגרות 4 יחידות, 2 השאלונים ציון 98 לצפייה  
"הגעתי עם מלומד תוך 3 חודשים מרקע של 3 יחידות בציון בקושי עובר ל- 4 יחידות בציון 98! התהליך הזה נתן לי בטחון, אני ממליץ לכל מי שרוצה לעשות 4 או 5 יחידות שיעשה את התהליך שאני עשיתי!" "אהלן אני שגיא הג'ג', בן 27, סטודנט למדעי המחשב. אני הגעתי למלומד מרקע של 3 יחידות בציון בקושי עובר ל4 יחידות בציון 98. אני הגעתי לזה כי הייתי צריך לעשות השלמת בגרויות כי רציתי להתקבל למדעי המחשב. חיפשתי באינטרנט וראיתי שיש לי אופציה או לכיתות לימודיות או ללמוד באינטרנט דרך מלומד. היה לי הרבה יותר נח עם מלומד, גם לא יצאתי מהבית וגם ללמוד בצורה מסודרת, אם רציתי לחזור על החומר יכולתי לחזור עליו תוך שנייה, היה ממש קל ללמוד דברים שחשבתי שיהיו הרבה יותר מסובכים וכל זה נעשה תוך 3 חודשים אפילו טיפה פחות. עשיתי את התהליך הזה והוא נתן לי בטחון. עכשיו אני בתואר ואני יודע שאני יכול ללמוד מתמטיקה, אני לא מפחד ממתמטיקה. אני ממליץ לכל מי שרוצה לעשות 4-5 יחידות שיעשה את התהליך שאני עשיתי, תוך 3 חודשים מ3 יחידות ל4 יחידות עם ציון סופי 98 זה מטורף לדעתי. באמת ממליץ!"
"יחד עם האתר הצלחתי להוציא ציון 100 במבחן הבגרות!
מתלבטים אם להירשם? לא לחשוב פעמיים!"
"היה לי פחות מחודש לקחת את עצמי מחוסר ידע לרמת בגרות מלאה. הייתי צריך לגשת למבחן בגרות נרשמתי לאתר מלומד, אני לא אגיד שביליתי בחודש הזה אבל יחד עם האתר הצלחתי להוציא ציון של 100 במבחן הבגרות.
מתלבטים אם להירשם? לא לחשוב פעמיים! האתר ממוקד לתכני מבחן הבגרות.
בהצלחה לכולם!"
לפני שלמדתי עם מלומד היה לי ציון של 78 ב-4 יחידות...תוך פחות מחודש קיבלתי ציון 96 ב- 5 יחידות! חבל שלא מביאים מורים כאלה לבתי הספר!"
"הכי מומלץ בעולם!!! לפני שלמדתי עם מלומד היה לי ציון של 78 ב-4 יחידות.
למדתי דרך אתר מלומד, ותוך פחות מחודש (בחופשת השחרור הייתי חייבת ללמוד מהר, אחרת הייתי מפספסת את המועד), קיבלתי ציון 96 בחמש יחידות! 
במקרה הגעתי למלומד, אתר מדהים, הכי מובן בעולם. הלך פשוט מושלם בבגרות, מומלץ מכל הלב!!! חבל שלא מביאים מורים כאלה לבתי הספר!"
בגרות 5 יחידות, שאלון 807 ציון 95
"תכננתי לשפר ל- 5 יח' כי היו לי רק 3 והדבר היה נראה כמעט בלתי אפשרי...קיבלתי 95 ב-5 יחידות שאלון שני. אין קורס ואין מכינה שמשתווה לאתר הזה!" "לאיטל המדהים! אני שמחה לבשר כי קיבלתי 95 ב- 5 יחידות שאלון שני. קודם כל ממש תודה על השירות. היית סבלני ואדיב וזה משהו שלא ראיתי בהרבה מקומות. ענית לי בסבלנות יתרה על כל השאלות שלי (והיו הרבה) עזרת לי מאוד בהכוונה ועשית לי סדר בדברים. זו הפעם השנייה שאני רוכשת את האתר ואני חייבת להגיד שאני מאוד מאוד מרוצה! בפעם הראשונה שרכשתי אותו תכננתי לשפר לחמש יחידות כי היו לי רק 3 והדבר היה נראה כמעט בלתי אפשרי, גם כי עברו שנתיים מאז סיימתי תיכון וגם כי מתמטיקה זה לא משהו שפשוט ללמוד לבד וכמעט ללא רקע.
עם זאת, ההסברים שלך באתר כל כך ברורים ואתה מצליח לגרום למתמטיקה להראות כמעט כמו משחק ילדים, תוך כדי פירוט בשפה פשוטה וברורה להפליא ותוך כדי מתן הסבר וריענון נושאים קודמים, גם בנושאים מתקדמים מאוד וכך, גם לומדים דברים חדשים וגם לא שוכחים חומר ישן יותר! פשוט מדהים! את האתר רכשתי תחילה למספר חודשים ולצערי נבצר ממני לעשות את הבגרות מסיבות שונות, אבל החומר שלמדתי אז עד עכשיו יושב לי בראש. כעת רכשתי את האתר לשנה כדי להצליח לעבור מבחן מיון למכינה קדם אקדמית לרפואה וכמובן גם להיעזר בו במהלך המכינה (בה אלמד מתמטיקה חמש יחידות) כי מניסיון, אין קורס ואין מכינה שמשתווה לאתר הזה! לכל אלו שמתלבטים, גם לי היו התלבטויות וכבר שילמתי אלפי שקלים ללימודים וכולנו יודעים שבגיל הזה המצב הכספי לא משחק לטובותינו אבל, זה שווה. המחיר הוא זעיר ומצחיק בהשוואה למחירי הקורסים והספרים ומניסיון, האתר עולה על כל הקורסים בכמה אלפי מונים!!
אני מודה לך מקרב לב ומאמינה שבקרוב מאוד תהיה מאלו שכותבים עליהם בספרי ההיסטוריה כי בכנות, אתה עוזר לי להגשים חלום ילדות ואני בטוחה שגם לרבים אחרים וזה משהו שראוי להערצה. תודה על הכול"!
"לפני שנרשמתי לאתר מלומד, הציונים שלי במתמטיקה היו במגמת ירידה רצינית...לבסוף קיבלתי 95 בבגרות 5 יחידות! כבר אמרתי לכל החברים שלי שאם הם רוצים להצליח, שיירשמו למלומד!"
"אני תלמידת חמש יחידות במתמטיקה, בכיתה י"א. 
לפני שנרשמתי לאתר מלומד, הציונים שלי במתמטיקה היו במגמת ירידה רצינית. ממבחן למבחן ירדתי בעשר נקודות בערך, עד שבסופו של דבר מועדי ה-ב' שעשיתי לא רק שלא שיפרו את הציונים שלי, אלא היו אפילו יותר נמוכים מהם. הייתי ממש תקועה- השקעתי המון זמן וכסף בלימודים עם מורים פרטיים והייתי תלויה בלוח הזמנים העמוס שלהם, ורוקנתי את הכיס של ההורים עם הסכומים העצומים שהוצאתי על השיעורים הפרטניים. הרגשתי כמו כישלון מוחלט כי למרות הכול, עדיין המשכתי להיכשל....
ואז גיליתי את אתר מלומד. כבר במבחן הראשון לאחר שנרשמתי לאתר והתחלתי לעבוד איתו, קיבלתי 93 ולבסוף קיבלתי ציון 95 בבגרות!
האתר עזר לי להבין את החומר וללמוד אותו מחדש, בצורה טובה ויסודית יותר. האתר בנוי בשלבים ובהדרגה, וזה עזר לי להבין את החומר בצורה עמוקה יותר. גם הפתרונות שמצורפים לכל תרגיל הם מפורטים ומנומקים, ואני יכולה לזהות את הטעויות שלי בקלות ולהבין במה טעיתי ואיך לתקן אותן, מבלי להיות תלויה באנשים אחרים שיעזרו לי.
האתר מאפשר לי ללמוד בקצב שלי- אני יכולה לחזור על אותו החומר שוב ושוב אם אני לא מבינה אותו, או לחלופין לדלג על חומרים שאני כבר מבינה היטב.
הוא גם נגיש יותר- אני לא תלויה עוד בלוחות זמנים עמוסים של אנשים אחרים, ויכולה ללמוד מהאתר בכל מקום ובכל זמן, במשך כמה זמן שאני רוצה. 
האתר חוסך לי בהוצאות על המורים הפרטיים- בהחלט משתלם ביחס לדמי ההרשמה שלו.
והכי חשוב- אין ספק שהלמידה עם האתר עוזרת לדימוי העצמי. אין הרגשה טובה יותר מלקבל ציון גבוה במתמטיקה אחרי סדרת נכשלים. גורמת לך להרגיש שאתה מסוגל לעשות הכול.
כבר אמרתי לכל החברים שלי שאם הם רוצים להצליח, שיירשמו למלומד!"
"בדקתי את התשובות אחרי שיצאתי מהבגרות והכל היה נכון!" "אני השתמשתי במלומד ללמוד לשאלון שני של 4 יחידות לפני חודשיים ובזכותם בדקתי את התשובות אחרי שיצאתי מהבגרות והכל היה נכון! תודה רבה לכם! כל התוכן מאוד מסודר באתר שלהם וממש קל ללמוד דרכה."
"ב-5 חודשים השלמתי 5 יחידות.. ועם ציון סופי 95" "אחלה אתר. ב-5 חודשים השלמתי 5 יחידות עם הסרטונים של מלומד ועם ציון סופי 95, בנוסף יש שירות מצויין במייל ובטלפון. ממליץ בחום"
"בעזרת הקורס של מלומד הצלחתי בסופו של דבר לקבל ציון שבתחילת הדרך לא האמנתי שאקבל...94 סופי ב- 5 יחידות!" "שלום לכולם! רציתי לשתף אותכם בחוויה שלי עם הקורס של מלומד (94 סופי ב-5 יחידות!), ובעיקר להמליץ בחום! במסגרת לימודי המתמטיקה בתיכון הייתי תלמיד 4 יחידות עם קשיים לא קטנים, לצערי סיימתי עם ציון שלא הספיק לי לשאיפותיי ללימודים אקדמיים לאחר שירותי בצבא. בעזרת הקורס של מלומד הצלחתי בסופו של דבר לקבל ציון שבתחילת הדרך לא האמנתי שאקבל. קיבלתי החלטה להשלים ל-5 יחידות מתמטיקה ונתקלתי בקורס האינטרנטי של מלומד. היתרון הראשון שנתקלתי בו הוא המחיר האטרקטיבי ביחס לשאר הקורסים המוצעים בשוק. כבר ביום שנרשמתי קיבלתי לו"ז מותאם אישית ללוח הזמנים שלי ויצאתי לדרך. הלמידה באתר הינה נוחה מאוד, הסרטונים ברורים ונותנים תחושה של יחס אישי ממש כאילו הלמידה נעשית עם מורה פרטי איכותי. האתר מלא בשפע של תרגילים כולל דרכי פיתרון מלאים מעל ומעבר למה שהייתי צריך. בהצלחה לכולם (: "
"בתיכון בבגרות עצמה הוצאתי 50 ב806, ובשאלון 807 הוצאתי 20...
לעומת זאת עם מלומד תוך כמה חודשים הוצאתי סופי 91!"
"היי איטל היקר! רציתי להודות לך, בזכותך ובזכות האתר שלך הוצאתי ציון סופי של 91 ב5 יחידות! בתיכון בבגרות עצמה ב-5 יחידות הוצאתי 50 בשאלון ה-1 ב5 יחל, ובשאלון ה-2 הוצאתי 20. לעומת זאת עם מלומד תוך כמה חודשים הוצאתי סופי 5 יחידות 91!! ההיכרות שלי איתך הייתה לפני שנתיים, שחבר בבסיס סיפר לי על אתר מעולה לשפר דרכו את הציון במתמטיקה. לפני שנתיים רכשתי ממך את הקורס לשאלון הראשון של 5 יחידות (806), למדתי מהבסיס תוך כדי השירות הצבאי, והוצאתי 91!. היום שנתיים אחרי, אחרי הטיול, והפסיכומטרי, החלטתי שאני רוצה לשפר גם את השאלון השני. והנה בזכותך ובזכות האתר שלך הוצאתי בו 90! רוצה להודות לך על היחס האישי, על הלוז שבנית לי, על הזמינות וההיענות התמידית לשאלות שהיו לי, בקיצור, תודה! ממליץ בחום על האתר! דניאל"
"הצלחתי תוך חודש וחצי, לאחר ש-4 שנים לא נגעתי במתמטיקה,
לפתור בגרויות ברמת 5 יחידות ולבסוף קיבלתי 94! מומלץ מאוד!"
"ממליצה בחום ללמוד לבגרות במתמטיקה דרך אתר "מלומד"! אני חיילת משוחררת המשפרת בגרויות, חיפשתי דרך ללמוד לבגרות בלי להוציא אלפי שקלים על מורים פרטיים או על קורס הכנה והגעתי ל"מלומד". האתר בנוי בצורה מעולה, החומר מסודר ומובן וכמובן מקיף את כל הנושאים שצריך לבגרות. הצלחתי תוך חודש וחצי, לאחר ש-4 שנים לא נגעתי במתמטיקה, לפתור בגרויות ברמת 5 יחידות ולבסוף קיבלתי 94! מומלץ מאוד!"
"הגעתי מרקע של 3 יח' אך שכחתי כבר את כל המתמט לגמרי,
תוך 3 חודשים עם מלומד הצלחתי להגיע לתוצאה של 94 במבחן הראשון!"
"אהלן אני חייל משוחרר וחיפשתי פלטפורמה שבה אני אוכל ללמוד 4 יחל מתמטיקה ביררתי בכמה קורסים הבנתי שהמחיר מופקע ולא נוח להגיע אל הסניף כל פעם ,לאחר המלצה מחבר בדקתי את מלומד תחילה ראיתי כמה סירטונים חינם ולאחר מכן נרשמתי לקורס ה4 יחל שלה, הגעתי מרקע של 3 יחל אך שכחתי כבר את כל המתמט לגמרי, תוך 3 חודשים עם מלומד הצלחתי להגיע לתוצאה של 94 במבחן הראשון! המבחן השני בקיץ. אז רציתי לפרגן ולאמר שאכן הפלטפורמה עובדת מעולה ונוחה לשימוש אני מרוצה מאוד!"

"קיבלתי 93 במבחן! הכל תודות לאתר מלומד ולפלטפורמה הנהדרת שלו שמאפשרת למידה מקצועית כמו עם מורה פרטי ובמחיר סמלי לכל כיס. "

היי קוראים לי אופיר בן 23 ומשוחרר טרי מצהל. במהלך התיכון סיימתי 5 יחידות מתמטיקה אך עם ציון של 50 בשאלון 807. לאחר השחרור חיפשתי דרך לשפר את השאלון והגעתי לאתר מלומד דרך חבר שלמד דרך האתר. נרשמתי לאתר בעלות סמלית ולאחר 3 חודשי למידה ניגשתי לשאלון 807. קיבלתי 93 במבחן! הכל תודות לאתר מלומד ולפלטפורמה הנהדרת שלו שמאפשרת למידה מקצועית כמו עם מורה פרטי ובמחיר סמלי לכל כיס. באוקטובר הקרוב אני מתחיל לימודי הנדסת חשמל באוניברסיטת בן גוריון! בהצלחה לכולם!


"אין תחליף להסבר המפורט והברור של הנושאים באתר, כל מבחני הבגרות עם הפתרונות המלאים והתמיכה האישית של מנהל האתר, איטל, הובילו לזה שהוצאתי ב-4 יחידות בשאלון הראשון 99 בשני 100!"

"חיכיתי לקבלת ציון הבגרות כדי לצרף הוכחה לכמה האתר תרם ועזר לי! לפני מספר חודשים נרשמתי לאתר מלומד כדי ללמוד לשאלונים 804 ו805 ב4 יחידות, תוך כדי צבא, וניגשתי בחורף האחרון להיבחן. אין תחליף להסבר המפורט והברור של הנושאים באתר, כל מבחני הבגרות עם הפתרונות המלאים והתמיכה האישית של מנהל האתר, איטל, הובילו לזה שהוצאתי בשאלון הראשון 99 בשני 100! ההחלטה להירשם לאתר מלומד שווה כל שקל ללא ספק! תודה ענקית על הכל : ) "

"למדתי בכמה חודשים באתר מלומד ל4 יחידות וקיבלתי ציון סופי של 97!!"

"אחרי הרבה זמן שלא למדתי מתמטיקה ובתיכון עשיתי 3 יחידות, למדתי בכמה חודשים באתר מלומד ל4 יחידות וקיבלתי ציון סופי של 97!! בהתחלה כמעט נרשמתי לאחר מהקורסים הגדולים וחיפשתי אלטרנטיבה אחרת שתהיה יותר זולה ויותר גמישה וחשבתי שבכסף שאחסוך אוכל לקחת שיעורים פרטיים, בסופו של דבר הצלחתי ללמוד הכל מהאתר, מהסרטונים והתרגולים ולא הייתי צריכה עזרה נוספת. גם לפני הבגרות, כבר בתרגולים הרגשתי שאצליח לקבל ציון טוב בזכות התרגולים הרבים שיש באתר. האתר מאוד ברור ומומלץ."

"ללא ספק האתר הכי מוביל בתחום ללמידה לבגרות, כל החומר מסודר ונגיש ברמה הגבוהה ביותר ממש כמו לשבת עם מורה פרטי וללמוד!"

"ללא ספק האתר הכי מוביל בתחום ללמידה לבגרות, כל החומר מסודר ונגיש ברמה הגבוהה ביותר ממש כמו לשבת עם מורה פרטי וללמוד!
ניגשתי ל4 בקיץ סיימתי את המבחן חצי שעה לפני כל שאר הנבחנים תודות לטכניקות המצוינות שמלומדות. קיבלתי 95 ומאוד מרוצה מציון!
כרגע משלימה ל5 וכמובן שוב לומדת מהאתר ובטוחה שלא אתאכזב. תודה רבה לאיטל התותח שמלמד במקצועיות ממליצה לכל מי שמעוניין בהצלחה בטוחה ללמוד דרך האתר!!"

"תודה רבה איטל, בזכותך ובזכות האתר הצלחתי להוציא ציון 99 סופי ב4 יחידות מתמטיקה תוך חודשיים, ובאתי מרקע של 3 יחידות."

"רציתי להמליץ על האתר מלומד, בזכות האתר הזה חסכתי המון כסף שהיה "נזרק" על מורים פרטיים וגם הצלחתי בבגרות ב4 יחידות (ציון 99 סופי) וכל זה תוך חודשיים לימוד. 
בנוסף לזה גם איטל המנהל מאוד אדיב ועוזר תמיד בשמחה, תודה רבה איטל, בזכותך ובזכות האתר הצלחתי להוציא ציון 99 סופי ב4 יחידות מתמטיקה תוך חודשיים, ובאתי מרקע של 3 יחידות. הלימוד באתר מאוד ממוקד ומתאים ללימוד עצמי בבית, שאלות התרגול רלוונטיות ומקיפות את כל החומר הנדרש והסרטונים מוסברים בצורה טובה! אני בהחלט אמליץ לחברים ללמוד דרך אתר "מלומד"."
"האתר הביא אותי לשליטה מצויינת בחומר הנלמד.
לפני כשבוע פורסמו הציונים, קיבלתי ציון של 98 ב4 יחידות לימוד!"
"שלום לכולם,
ברצוני להמליץ על אתר מלומד – קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה בוידאו דרך האינטרנט. לפני מספר חודשים נרשמתי למכללה ללימודי הנדסה (תואר ראשון). אחד התנאים להתקבל למכללה הוא "מעל ציון 80 ב4 יחידות לימוד במתמטיקה, או מעל ציון 70 ב5 יחידות לימוד במתמטיקה", או להירשם למכינה למתמטיקה, שזה אומר 4 מפגשים בבוקר בשבוע או 3 פעמים בשבוע בלימודי ערב, במשך שלושה חודשים, ולקבל במבחן סיום מכינה מעל ציון 80. לצערי את התיכון סיימתי עם 3 יחידות לימוד, אז החלטתי לגשת למבחני בגרות ב4 יחידות לימוד, ולקוות לעבור מעל ציון 80.
נרשמתי לאתר מלומד, ואת כל החומר הנדרש למדתי מהאתר, הסרטונים מאוד ברורים. למדתי בזמנים שהתאימו לי, מבלי להתחייב למספר פעמים בשבוע להגיע למכינה, ובמחיר מאוד נוח. האתר הביא אותי לשליטה מצויינת בחומר הנלמד.
לפני כשבוע פורסמו הציונים, קיבלתי ציון של 98 ב4 יחידות לימוד!
אני רוצה להודות גם לאיטל, על הסברים מאוד מפורטים, וזמינות במייל ובטלפון לכל שאלה או בעיה."
בגרות 4 יחידות, 2 השאלונים ציון 97

"נותרו לי חודשיים בלבד עד לבגרות ולמרות זאת החלטתי לצאת לדרך לא פשוטה... בסופה של הדרך הזו, אין שמח ממני לאחר שקיבלתי את הציון 97 סופי."

"לפני כחצי שנה בתום השירות הצבאי, שנמשך מעבר לשלוש שנים וכאשר החומר הנלמד בתיכון כבר נשכח אי שם.. רכשתי מנוי באתר מלומד על מנת לגשת לבגרות 4 י"ח (בתיכון ניגשתי ל-3 י"ח). לצערי, במועד הרכישה נותרו חודשיים בלבד עד לבגרות, ולמרות זאת החלטתי לצאת לדרך שהייתה בדיעבד לא פשוטה אבל מאתגרת ומהנה בזכות הסרטונים המאוד רציניים של איטל. בסופה של דרך זו, אין שמח ממני לאחר שקיבלתי את הציון: 97 סופי. ולראיה, השקידה והלמידה האינסופית לצד המחיר יחד הובילו לכך שמדובר על השקעה שהשתלמה. אני ממליץ בחום לוותר מראש על הקורסים הפרונטאליים שמעבר לכך שהעלות הכספית היא גבוהה, התמורה למחיר לעולם לא תהיה איכותית ושוות ערך כמו בלימוד עצמי, ממוקד, מורחב ובכל זמן ללא תלות מסוימת. איטל, במילה אחת לסיום - תודה!"

"ניגשתי ל- 5 יחידות, ולפי התשובות הצפי הוא לציון בין 85 ל- 90!"

"האתר מעולה! 
ניגשתי ל- 5 יחידות, ולפי התשובות הצפי הוא לציון בין 85 ל- 90!
החומר מועבר בצורה תמציתית ומהירה, מה שיפה זה שאפשר גם להתחיל מאפס- האתר מכיל הכנה מצוינת בכל השאלונים, שתוך שבוע תכניס אתכם לעניינים. 
למי שקרה שהגיע למבחן קרא את השאלה ואמר לעצמו "מה רוצים ממני" עם ההכנה של האתר זה לא יקרה, לפחות מהניסיון האישי שלי..."

"קיבלתי 92 בשאלון 806 אחרי זמן לימוד קצר יחסית."

"למדתי דרך מלומד לשאלון 806 כשהייתי סמל בגוש עציון עם בגרות רק ב-4 יחידות. קבילתי 92 בשאלון אחרי זמן לימוד קצר יחסית. מי שמשקיע איתם בטח יצליח איתם. ממליץ בחום!"

"האתר הכי טוב ברשת!!!! לא ידעתי טיפת מתמטיקה.... והגעתי לציון סופי בתעודת הבגרות של 100 ב4 יחידות!!!"

"האתר הכי טוב ברשת!!!! לא ידעתי טיפת מתמטיקה והוצאתי ציון של 40 ב 3 יחידות לימוד והגעתי לציון סופי בתעודת הבגרות של 100 ב 4 יחידות!!! אתה אלוף! הלוואי ותצליח ומגיע לך שתצליח! כל הכבוד באמת! הגעתי לזה אפילו בלי לשלם אלא רק בתוכן החינמי של האתר.. אתר מעולה תמשיך בדרכך גם למקצועות אחרים! תודה."

"למדתי דרך אתר מלומד לארבע יחידות. קיבלתי ציון סופי 95."

"כשהייתי בתיכון לפני ארבע שנים למדתי דרך אתר מלומד לארבע יחידות. קיבלתי ציון סופי 95. היום אני לומדת ל 5 יחידות מתמטיקה תוך כדי צבא ואני רוצה להגיד שהאתר הזה פשוט מצויין! ממליצה בחום לכל מי שרוצה להצליח לבד ובכלל."

"למדתי רק מהאתר ללא מורה והוצאתי ציון 100 !!"

"היי, 
רציתי להגיד המון המון תודה, האתר מדהים, עזר לי מאוד!! הסרטונים מאוד ברורים ומפורטים.. אני לפני לימודים והיה חסר לי מתמטיקה, למדתי רק מהאתר ללא מורה והוצאתי ציון 100!! בכל אופן המון תודה, אין על הפרויקט המבורך הזה שנקרא מלומד !!
איטל, אתה מדהים!"

"בחיים לא חשבתי שאני אעבור את הבגרות - וקיבלתי 100 עגול ב-3 יחידות!!!"

"אפילו אם את תלמידת תיכון ואת רוצה תגבור או מורה פרטי, תעשו מנוי באתר מלומד, זה הכי מועיל שיש! אין מצב שלא להבין. האתר הכי טוב בארץ זה מלומד!!! הכול כתוב בצורה ברורה, השיעורים מועברים בשיטה שאין מצב שלא להבין. בחיים לא חשבתי שאני אעבור את הבגרות - וקיבלתי 100 עגול!!! היתרון בלמידה דרך האינטרנט שאתה יכול לעצור כשאתה עייף ויכול לחזור כמה פעמים על הווידאו עד שאתה מבין מה. מה שאי אפשר בכיתת לימוד רגילה. ממליצה לכם בחום, זאת הבגרות השלישית שאני עושה עם מלומד, ואני ממש מרוצה. אפילו המלצתי לעוד חברים, וכולם ממש מרוצים! אל תהססו אפילו לא לרגע!"

"קיבלתי 92 ציון סופי ב-4 יחידות בזכות מלומד!"

"אחרי שמונה שנים שלא נגעתי במתמטיקה קיבלתי 92 ציון סופי ב-4 יחידות בזכות מלומד! סרטוני הלימוד מאוד ברורים והתרגולים מצוינים. ממליץ בחום לכל מי שצריך לשפר או להשלים ציון!"

"שנה שעברה נכשלתי...הפעם למדתי בעזרת האתר, והוצאתי ציון סופי 98!"

"תודה רבה לאתר!

שנה שעברה נכשלתי ב- 804 בגלל שלא ידעתי את החומר כל כך טוב..

הפעם למדתי בעזרת האתר, והוצאתי ציון סופי 98!"

"התחלתי לעבוד עם אתר מלומד אחרי שש שנים שלא ראיתי את החומר של מתמטיקה 5 יחל'...למדתי את כל החומר של 806 והלך ממש על הכיפאק בבחינה"

"התחלתי לעבוד עם אתר מלומד אחרי שש שנים שלא ראיתי את החומר של מתמטיקה 5 יח', תוך חודש לימודים למדתי את כל החומר של 806 והלך ממש על הכיפאק בבחינה (עדיין אין ציונים אבל צפי 90+). האתר בנוי מצוין ללמידה עצמית, שיעורי וידאו מפורטים ומושקעים, ירידה לפרטים של כל שאלה והבנה מלאה של החומר. בקיצור מה שלא הבנתם בשנים של בית הספר על מתמטיקה , עם השיעורים של מלומד נופל האסימון... ממליץ לכם להשקיע ולחסוך מלא כסף..!"

"דרך האתר למדתי את כל החומר של 5 יחידות מתמטיקה ב3 חודשים, וקיבלתי 88 בשאלון 806!"

"לפני קצת יותר מ3 חודשים גיליתי שאני צריך 5 יחידות מתמטיקה לתואר שאני רוצה ללמוד, כשהבנתי שלא נשאר כמעט זמן עד הבגרות ושאף מורה פרטי לא יוכל ללמד אותי את כל החומר ב3 חודשים חיפשתי לימודים באינטרנט והגעתי לאתר מלומד, דרך האתר למדתי את כל החומר של 5 יחידות מתמטיקה ב3 חודשים אחרי שלא נגעתי במתמטיקה למעלה מ6 שנים, באתר יש שיעורים בוידאו מרמה של מישהו שלא יודע מתמטיקה בכלל עד רמת 5 יחידות, כמות אינסופית של תרגילים ברמה בסיסית וברמת בגרות עם פתרונות מלאים ומפורטים, בכל פעם שהיה משהו שלא הבנתי יצרתי קשר עם האתר וקיבלתי תשובה במהרה, בסופו של דבר האתר הכין אותי בצורה טובה לקראת הבגרות ומעבר לחומר הלימודי מנהל האתר הכין לי לוז לימודים ונתן לי הרבה טיפים לקראת הבחינה, אני אישית מאוד ממליץ על לימוד דרך אתר מלומד שהוא גם מאוד מקצועי וגם לא יקר בהשוואה לקורס או מורה פרטי. בסוף קיבלתי 88 בשאלון 806."

"ניגשתי לשאלון 804, למדתי בערך חודש וחצי-חודשיים וקיבלתי את התוצאה 100 !!!"

"שלום לכולם רציתי להמליץ על אתר מלומד!

אתר מצוין שיש בו את כל התכנים והכול מסודר..

ניגשתי לשאלון 804 באופן עצמאי למדתי בערך חודש וחצי-חודשיים וקיבלתי הרגע את התוצאה.. 100 !!! עגול..

איטל וכל צוות מלומד תודה רבה... מי שיעשה את הקורס אצלם לא יצטער לרגע..

לסיכום. מומלץ מומלץ מומלץ!!!!!!!"


"בזכות מלומד הגעתי בחודשיים לציון 96 בשאלון 804."

"בזכות מלומד הצלחתי בחודשיים להגיע להישגים מצוינים וציון בגרות של 96 בשאלון 804.

המחיר מצחיק ולא משקף את כל מה מקבלים- תכני הלימוד מוסברים בסרטונים ברורים ורהוטים, 

יחס אישי לכל בעיה ובנוסף ליווי והכוונה לאורך כל הדרך.

ללמוד בשעות שנוחות לכם בלי להתאמץ ולשלם הון על קורסים ולהצליח בקלות.

בקיצור- אתר נפלא, ממליצה בחום."

“בסופו של דבר הוצאתי 98 לאחר למידה של 25 יום בלבד. אני בטוח אלמד מהאתר גם לשאלון הבא. תודה רבה!"

"היי איטל!

רציתי להודות לך! רכשתי את הקורס קצת פחות מחודש לפני שניגשתי לשאלון 481.

בהתחלה הייתי קצת סקפטי כי אחרי ארבע שנים בצבא לא זכרתי כלום מהתיכון, אבל הסרטונים באתר מקיפים את כלל החומר באופן מלא ומסבירים את הכל מהבסיס.

יש באתר פתרונות למאות שאלות והרגשתי מוכן מאוד לבגרות.

בסופו של דבר הוצאתי 98 לאחר למידה של 25 יום בלבד. אני בטוח אלמד מהאתר גם לשאלון הבא. תודה רבה!"

"המורה הוא אומן! אין דרך אחרת לתאר את זה.

קיבלתי בבגרות ציון 97 !"

"שלום שמי שלומי בן 22.

אני חייב לשתף אתכם. שילמתי על קורס מתמטיקה בחברה מובילה כ- 5000 שקלים. 

רמת הלימוד בקורס אינה מתקרבת לרמת הלימוד האיכותית באתר מלומד.

מטרת ההודעה היא להודות לכם מלומד שאתם קיימים. ושכל שקל שווה את סרטוניי הוידאו הכל-כך ברורים ומדויקים.

המורה הוא אומן! אין דרך אחרת לתאר את זה. קיבלתי בבגרות ציון 97!

אני אדאג מרצוני החופשי להפיץ את השמועה .כל הכבוד רמת הוראה מרשימה וייחודית בארץ!"

"שיפרתי את בחינת בגרות 804 מציון 77 לציון 94!"

"שלום, שמי שלי. כשהשתחררתי מהצבא החלטתי לשפר שאלון בבגרות במתמטיקה כדי לשפר את סיכויי הקבלה לאוניברסיטה. חיפשתי באינטרנט אחר קורסים שונים, ובמקרה הגעתי לאתר "מלומד". הופתעתי למצוא אתר אמין ורציני שמאפשר לימוד מהבית לכל החומר של בחינת הבגרות. החלטתי להירשם, והנחתי שבמהלך הלמידה אזדקק למורה פרטי שיעזור לי בנושאים לא מובנים. בסופו של דבר, לא נעזרתי אפילו בשיעור פרטי אחד! הסרטונים באתר היו ברורים, פשוטים ונוחים. חומר הלימוד בסרטונים התחיל מחומר מאוד בסיסי שהספקתי לשכוח מאז התיכון, והתקדם בהדרגה אל החומר של בחינת הבגרות. יחד עם זאת, יכולתי לקחת כמה הפסקות שרק רציתי וללמוד בשעות ביום שבהן אני הכי מרוכזת. עבדתי בצורה מסודרת, בסוף כל נושא פתרתי תרגילים מבין המבחר הענק שהאתר מציע, וכל תרגיל לא ברור לווה בהסבר מעמיק שפתר לי את הקושי. בעצמי הופתעתי, כשבועיים לפני הבחינה, שהצלחתי לפתור בהצלחה בחינות בגרות משנים קודמות, לאחר חודש וחצי בלבד באתר מלומד. בסופו של דבר שיפרתי את בחינת בגרות 804 מציון 77 לציון 94! אני ממליצה בחום על האתר עבור כל מי שרוצה לשפר בגרות, בלי להוציא הון על מורים או קורסים."

"בסופו של דבר סיימתי עם ציון 85 בחמש יחידות!"

"קצת באיחור אבל באמת מגיע!!

למדתי עם האתר לבגרות חמש יחידות במתמטיקה, באתי מרקע של שלוש יחידות וממילא אחרי חמש שנים שלא נגעתי במתמטיקה. 

במהלך הלימוד קיבלתי צו שמונה במבצע צוק איתן ופספסתי את הבגרות. המנוי היה תקף (באדיבות האתר) עד אחרי הבגרות חורף שבאה לאחר המבצע.

בסופו של דבר סיימתי עם ציון 85 בחמש יחידות! וגם היום בתור סטודנט בטכניון אני עדיין חוזר לאתר להתרענן בדפי הנוסחאות שהם הכי טובים הכי ברורים והכי מסודרים שראיתי.

בכלל האתר מעולה השיעורים ממש מובנים וכמעט שלא משאירים מקום לשאלות והיחס אישי ומעולה(לי איטל עזר באופן אישי בטלפון לבנות לוח זמנים לכל התהליך ובכלל ענה תמיד לשאלות).

תודה!!! מומלץ!"

"ובנינו מי צריך מורה פרטי כשאתה מגיע לציון 96 ב-4 יחידות לימוד"

"אז אני בן 27 וחשבתי לעצמי להשלים בגרויות, אם יש מקצוע אחד שהוא לא מקצוע של קריאה ושינון, זה מתמטיקה! נכון, מתמטיקה דורשת יחס אישי והסברים מש מפורטים, ברורים וסבלנות רבה. כמו כן, על מנת ללמוד מקצוע כמו הנדסת תוכנה / מדעי המחשב - המבחן ותעודת הבגרות לא מספיקה. נדרש באמת לדעת את החומר והכי חשוב ל-ה-ב-י-ן. אחרי בדיקות מקיפות ברשת הבנתי שאין לוותר על הטוב ביותר. ולא, לא הייתי צריך מורה פרטי, כאשר אחרי השיעור הראשון הבנתי שאיטל (המרצה בסרטונים) פשוט עושה את זה יותר טוב מכולם! גם היום בהיותי סטודנט אני מבטיח כי הוא הבחירה הנכונה. גם אני הייתי סקפטי כשלא עסקתי במתמטיקה 9 שנים מאז בית הספר. הזמינות ההסברים וכמות התרגולים הנוחה (שעולה בהדרגה) הייתה פ-נ-ו-מ-י-נ-ל-י-ת ! ובנינו מי צריך מורה פרטי כשאתה מגיע לציון 96 ב-4 יחידות לימוד. אז נכון, רובנו מתעצלים לכתוב תודות בעבור שירותים שאנו מקבלים. אך כאשר מקבלים שירות ואיכות מעל למצופה זה מביא אותנו לכאן כדי לומר מילה אחת והיא,

תודה רבה!"

"הוצאתי ציון 97 בבגרות 4 יחידות"

"הוצאתי ציון 97 בבגרות 4 יחידות!

תוך זמן קצר, מידע בסיסי למדתי בקלות את כל החומר לבגרות. המורה, השיטות, התרגולים והיחס האישי כל אלו היו מעולים!!!

הקורס הטוב ביותר שיכולתי לקבל ובמחיר מצחיק. והכי חשוב הציון 97!

אין על מלומד, תודה רבה (: "

"תודה רבה לאתר המדהים הזה שבזכותו הצלחתי לעלות מ3- יחידות ל-4 יחידות עם ציון סופי 93 !!!!!!!!!"

"תודה רבה לאתר המדהים הזה שבזוכתו הצלחתי לעלות מ3 יחידות ל4 יחידות עם ציון סופי 93 !!!!!!!!! האתר מושקע ונוח וברור מאוד להבנה כבר מהפעם הראשונה שעוברים על הסרטון מצליחים להבין . בנוסף לכך האתר מציע גם פתרונות מלאים מה שעוזר מאוד להבין את התהליך של הפתרון. לא האמנתי על עצמי שקיבלתי ציון שכזה . אני יותר ממליצה על האתר!!! ושוב תוודה :))"

"ניגשתי לבגרות 4 יחידות, אחרי שלושה שבועות של לימודים עם מלומד, והוצאתי 98!! ובשאלון השני הוצאתי 91!!"

"באתי מרקע של 3 יחידות ורציתי לשפר. הגעתי למלומד ולשאלון הראשון ניגשתי אחרי שלושה שבועות של לימודים עם מלומד והוצאתי 98!! ובשאלון השני הוצאתי 91!! הקורס מתחיל מאפס ומאוד מובן. לכל מי שמתלבט, שווה כל שקל!!

ממליץ בחום!"

"היום פורסמו הציונים וגיליתי שקיבלתי 99!!!"

"אחרי שהציעו לי קורס באחד מבתי הספר בארץ במחיר של 6700 ₪ בדקתי את שאר האופציות שקיימות והגעתי לאתר מלומד.

למדתי לשאלון 804 דרך האתר, כל שאלה שהייתה לי נענתה בשיעורים המוקלטים. ההסברים מעולים! הדוגמאות מגוונות והתשובות מפורטות!

היום פורסמו הציונים וגיליתי שקיבלתי 99!!!

ממליץ בחום !"

"...ויכול להגיד בלב שלם ששמחתי עוד יותר שניגשתי עם מלומד. בקיצור מדהים ותודה"

"רציתי להודות למלומד ולאיטל ביקר שבזכותו כאחד שמשלים בגרויות ואחרי הרבה שנים שלא נגעתי בלימודים בדקתי את התשובות שפורסמו וככל הנראה הציון נע בין 95 ל100 (4 יחידות). אני יכול להגיד בלב שלם שהחומר ומה שמקבלים הרבה מעבר לקורס פרונטלי בכיתה מעבר לכך שתחושת ההספק גבוהה הרבה יותר ואין תחושת בזבוז כמו בכיתה שעות על גבי שעות שטוחנים מים פעמים רבות. בתור אחד שמשלים מקצועות אחרים באחד המכונים ראיתי את ההתנהלות בשיעור של מתמטיקה ויכול להגיד בלב שלם ששמחתי עוד יותר שניגשתי עם מלומד.

בקיצור מדהים ותודה."

"עזבו אתכם מורים פרטיים.... אין על מלומד - קיבלתי 90!!!"

"פשוט גאוני!! תודה רבה רבה!!! האתר כל כך מובן מסודר וקל!! בזכותכם אני מצליחה במתמטיקה... השיטה הכי טובה שיש!!! לא היה לי זמן להתכונן לבגרות וגם יש לי 2 ילדים קטנים, באתר הדריכו אותי עד הסוף ואין מה לדבר על התוצאות!!! הבגרות - פיס אוף קייק - קיבלתי 90!! עזבו אתכם מורים פרטיים וכו'... אין על מלומד!!! כל הכבוד!!! (: שבאמת מצליחים לפתור בגרויות בקלות אחרי אין סוף כשלונות הנוסחה כבר ידועה : הצלחה = מלומד."

"כיף לדעת שקיבלתי 90 ב804 ולפי בדיקה מעל 90 ב-805"

"הבגרות נגמרה בשעה טובה וכיף לדעת שקיבלתי ציון 90 ב-804 ולפי בדיקה ככל הנראה מעל 90 ב-805!

נרשמתי לאתר לפני כשנה מעט סקפטי, כי בתיכון ניסיתי לשרוד ברמת 4 יח"ל, אך ללא הצלחה וירדתי לרמה של 3 יח"ל. היה עוד ניסיון בשלב מאוחר יותר בצורה עצמאית. כאחד שמתמטיקה מרתיעה אותו, וכאחד שאין לו ראש ריאלי ולא מגלה כל כך עניין במקצוע, אני מאוד נהניתי מהתהליך עצמו ומשיטת הלמידה של "מלומד". והתוצאות מדברות בעד עצמן.. שאכן קורס ללימוד עצמי באינטרנט יכול להוביל אותך למצוינות, והכי חשוב - נותן לך תחושת ביטחון גם כאשר אתה נתקל בקושי ובתרגילים מאתגרים. גם לקראת מועדי המבחנים איטל דאג להתקשר ולשאול מה מצבי ולתת חיזוקים מקצועיים במידת הצורך.

מודה לאתר "מלומד" ולאיטל על הכלים שנתתם לי ועל תחושת ההצלחה שאני חש ברגעים שאחרי. ממליץ לכל מי שמרגיש שפיספס את ההזדמנות בתיכון או למי שלא מעוניין לבזבז אלפי שקלים על קורס מזורז במכונים.

גרמתם לי לאהוב לפתור תרגילים במתמטיקה!"

"הוצאתי 92 סופי ב4 יחידות הכל בזכות האתר המדהים הזה, מתאים לאנשים עובדים, חיילים, ובקיצור מתאים לכולם!"

"אתר מדהים ניגשתי למועד ב' (2015) והוצאתי 96 בשאלון 804 (ו92 סופי ב4 יחידות)

הכל בזכות האתר המדהים הזה ,מתאים לאנשים עובדים,חיילים,ובקיצור מתאים לכולם! את הלמידה עשיתי באתר באופן עצמאי במהלך שירות צבאי קרבי(למדתי בין שמירה לשמירה). ענו לי על כל שאלה והיחס היה כמו מורה פרטי (ואפילו יותר מזה)

במהלך היותי תלמיד בבית הספר התחלתי עם התכנית הישנה (003,004) והיה חסר לי 005 .בזכות האתר גיליתי שאני צריך לגשת רק לשאלון 804 וחוסך לי את שאלון 805 .מיד נרשמתי!, משך הלימודים היו כשלושה חודשים בהם למדתי הכל מאפס עד לרמה של הבגרות (אפילו יותר) היום הגיעו הציונים וקיבלתי 96 בשאלון 804. (מצורף תמונה)

על תהססו ותירשמו! הקורס חוסך כסף וזמן וממקד אותך בצורה הכי טובה ומהירה לבגרות (ממליץ לאחר סיום כל הסרטונים והתרגולים להדפיס את כל הבגרויות האחרונות באתר ולפתור את כולם !)

*האתר מתאים גם ללקויי למידה בגלל ההסברים המפורטים והדוגמאות בסרטונים."

"אתר מצויין! ניגשתי לשאלון 806 דרך מלומד וקיבלתי 92 אחרי סה"כ 3 וחצי חודשים"

"אתר מצוין! ניגשתי לשאלון 806 דרך מלומד וקיבלתי 92 אחרי סה"כ 3 וחצי חודשים של לימוד... הסרטוני הדרכה מעולים ויש באתר המון חומר תרגול..

חבל לבזבז אלפי שקלים על קורסים במכונים כשיש את האופציה הזאת במחיר כזה ובנגישות כזו..

ממליץ מאוד!"

"ניגשתי לבגרות 806 וקיבלתי בבגרות 97"

"בשנה שעברה ניגשתי לבגרות של 806 וקיבלתי בבגרות 97! האתר הזה מדהים ושווה כל שקל ואפילו יותר מזה! שיטת הלימוד מעולה, תבניתית, הדרגתית ובנויה מעולה והלוואי שבמלומד היה אפשר ללמוד פיזיקה! אני ממליץ בחום על האתר הזה!! תודה רבה לכם!"

"ניגשתי בבטחה לשאלון 804, וקיבלתי ציון 95!"

"רציתי להמליץ בחום על אתר מלומד.

בעבר נתקלתי בקשיים רבים במתמטיקה. חברים המליצו לי על אתר מלומד ואמרו לי שזה אתר מעולה. נרשמתי לאתר מלומד והציונים שלי המריאו לכיוון ה- 100.

באתר יש סרטונים עם מורה מומחה שיביא אתכם להצלחה, שיטות הוראה שלא פגשתי בשום מקום אחר!!! במבחן המתכונת של שאלון 804 הצלחתי בענק!!

ניגשתי בבטחה לשאלון 804, וקיבלתי ציון 95!"

"סיימתי תיכון ללא בגרות במתמטיקה ואחרי שהשלמתי 4 יחידות דרך 'מלומד' הוצאתי 95!"

"אתר מדהים!! אין מילים באמת סיימתי תיכון ללא בגרות במתמטיקה ואחרי שהשלמתי 4 יחידות דרך ״מלומד״ הוצאתי 95 ! הכל מתומצת ברור ענייני שיטתי כמו שצריך ... הלוואי והיו לכל המקצועות גם באקדמיה , אתר מעולה ממליץ מאוד! עזר לי להגיע לאן שרציתי"

"למדתי דרך האתר ל804 וראיתי שפרסמו ציונים, קיבלתי 99!"

"שלום מלומד, למדתי דרך האתר ל804 וראיתי שפרסמו ציונים, קיבלתי 99! רציתי להודות לכם ממש על שיטת הלימוד הנוחה והמקיפה, והתוצאות מדברות בעד עצמן. תודה רבה איטל!!"

בגרות 4 יחידות, שאלון 805 ציון 95

"קיבלתי ציון 95 בשאלון 805 בזכות אתר מלומד."

"לפני שהתחלתי ללמוד דרך האתר לא היה לי מושג על מה מדובר בשאלון 805 והייתי מתכנן להמשיך ב-3 יחידות במתמטיקה אבל השיטה שמלמדים בה באתר היא מדהימה וכל אחד יכול להיות ב4 יחידות בגלל האתר הזה, בגלל שהוא מתחיל ללמד מרמת הבסיס!! תודה רבה לכולם!"

"הצלחתי להשלים מ-3 יח' לימוד ל-4 יח' בציון משוקלל של 92"

"אין לי מילים לתאר את הערכתי לאתר מלומד.

בזכות תכנית לימודים מתוכננת היטב, חומרי למידה מתקדמים ומסודרים, וכמובן התמדה והשקעה, הצלחתי להשלים מ-3 יח' לימוד ל-4 יח' בציון משוקלל של 92."

"תוך שבועיים אתר מלומד הביא אותי לציון של - 95 ב-4 יחידות"

"פשוט גאון!! למדתי באתר מלומד ישר אחרי שהשתחררתי מהצבא, היה לי שבועיים למועד בחינת הבגרות. אחרי 3 שנים שלא נגעתי במתמטיקה התחלתי מאפס, תוך שבועיים אתר מלומד הביא אותי לציון של - 95 ב-4 יחידות. הסרטונים מוסברים בצורה מפורטת ומובנת על כל פרט ופרט, בשיטות קלות ופרקטיות עד לתשובה מלאה! כולם יכולים להצליח! ממליץ לכולם להיכנס לראות ולהירשם!!"

"ב803 קיבלתי 100 עגול, המורים והמשפחה הסתכלו עלי אחרת והם לא האמינו"

"הייתי תלמיד גרוע במתמטיקה והציונים שלי כמעט תמיד שאפו ל"בלתי מספיק" וחמש יחידות אצלי תמיד היו בגדר חלום. את 802 הייתי צריך הרבה מזל אך ב- 803 הייתי צריך נס כדי לעבור בעוד חודש. והוא הגיע בתקרית ספונטנית בצפייה בסרטון מתמטיקה ביוטיוב מטעם מלומד. סרטון אחר סרטון ואני נשאב עוד ועוד לגבי הלימוד הצימאון לידע מסתפקים בהרף עין, מסרטוני ההדרכה ביוטיוב עברתי לאתר מלומד, שבו למדתי על נושאי הבחינה, הדרכות, תרגילים, דוגמאות, הסברים מפורטים, ספרים אלקטרוניים ומבנה הבחינה. ורובם היו בחינם.(ממש מתנה משמיים) וכתוצאה מכך, הספקתי לגשר אל הפער עם המצב הלימודי הכיתתי. אירית, המורה שלי למתמטיקה היית בהלם מההפתעה שהבאתי לה את כל השיעורים והתרגילים שהיא נתנה לנו לעשות בסופ"ש. מלומד נתן לי הרבה יותר מ-"מידע", הוא נתן לי "ערך" ובאמצעותו גיליתי שאני אוהב את המקצוע הזה. הוא נראה מעניין, מפתח ומלא באנרגיה. (הודות למלומד כמובן). הסרטונים שראיתי בערוץ היוטיוב של מלומד וההדרכה מטעם האתר הקפיצו אותי קדימה למובילי הכיתה במתמטיקה, ובזכותן החודש האחרון לפני הבחינה ב-803 היה המכריע ופיתח לי את הרמה במתמטיקה באופן דרסטי. ב-803 קבלתי מאה עגול, המורים והמשפחה הסתכלו עלי אחרת והם לא האמינו כמו המורים במלומד. אירית אמרה לי כשקיבלה את הציונים "לא האמנתי שנגיע למקום הזה ביחד"

כיום אני עושה 5 יחידות במתמטיקה בעזרת התוכנית שרכשתי ממלומד. רכשתי אותה בתחילת חופשת הקיץ, וסיימתי אותו בסוף החופשה. וכיום אני פותר תרגלי בגרות שלמים הודות להכוונה המדויקת, התוכנית המבריקה וההסברים הקלים של מלומד(שילוב מנצח, לא?(

מאוד מומלץ לקנות את אחת התוכניות שלהם, ולא רק בגלל המחיר, כי מעבר להסברים מפורטים לפרטי פרטים יש שם משהו שתכנן הכל בשביל התלמידים שכן רוצים להצליח בבגרות במתמטיקה, הוא ייסד את התוכנית המדהימה הזו ונתן את כל כולו במשך שנים ליצירת ההצלחה הזו.

וזה איטל. אז תודה רבה לך איטל, בזכותך אני מגשים חלום.

הצלחה בבגרות במתמטיקה = מלומד"

"בזכות מלומד עברתי מייאוש וכישלונות בקורסים אינטרנטיים אחרים להצלחה מסחררת ולציון 100 עגול"

"שלום רב לכולם, תחילה אני רוצה לומר שבזכות אתר מלומד עברתי מייאוש וכישלונות בקורסים אינטרנטיים אחרים להצלחה מסחררת במלומד ולציון 100 עגול בבחינת הבגרות במתמטיקה. סיימתי עם הבגרות 3 יחידות לפני ארבעה ימים. בדקתי את התוצאות ואני הולך להוציא 100 עגול בזכות אתר מלומד. אתר מלומד שווה כל שקל ואל תחסכו על זה, זה מינימום הוצאה במקסימום תוצאה.

קצת על הקורס במלומד ומה שהיה לפני:

בעבר לפני שהכרתי את מלומד, בזבזתי כסף רב לקורסים אינטרנטיים אחרים שלא התקרבו טיפה לרמה של אתר מלומד!!! שרפתי זמן כסף ועצבים וכמעט נכנסתי למצב שאמרתי לעצמי שלא אצליח והרמתי ידיים. ואז ברגע של ייאוש שמעתי מחבר על אתר מלומד. התקשרתי אליהם. היחס במלומד היה מעולה מהרגע הראשון שדיברתי איתם הם נתנו לי הרגשה של ביטחון, וכן קראתי הרבה מאוד שבחים עליהם באינטרנט. לכן החלטתי להצטרף למלומד. ובכן אתר מלומד פשוט סיפור של הצלחה. כל השיעורים שהם סרטוני וידיאו ותרגילי בגרות אשר כלול בעלות הקורס מועברים בצורה יוצאת דופן ופשוט מעולה וקלה להבנה, הצלחתי בקלות רבה לעבור את הבחינה במתמטיקה. אני עדיין מחכה לציון של הבגרות אבל בדקתי את התשובות של הבגרות לאחר הבחינה וכל התשובות שעניתי בבגרות היו תואמות ונכונות כמו שפורסם באתר מלומד, אז לידיעתי יש לי 100 נק'. כמו כן שנה הבאה בינואר אגש ל5 יח' לימוד במתמטיקה ואני בטוח שאעבור את הציון גם כן ב100 בזכות האתר מלומד.

לסיכום:

אני חייב לציין הקורס במלומד היה מאוד ממוקד ופרטני. לפניו כאמור בזבזתי כסף על קורסים באינטרנט אחרים אשר לא מתקרבים טיפה לרמה של אתר מלומד!!! מניסיון שלי אל תשרפו זמן, כסף ועצבים ותכנסו למצב שתגידו לעצמכם אני לא אצליח ותתייאשו ותרימו ידיים- אלא תנסו ישר את הקורס של מלומד על מנת לא להתייאש ולהרים ידיים כמעט כמוני. שיהיה המון בהצלחה לכולכם ואל תשכחו שיש הרבה מורים אבל לא הרבה מהם יודעים להסביר ולהעביר שיעור לכם כמו שצריך,

מלומד הוא מצוין!!!"

"האתר מתוחזק ברמה גבוהה, מונגש מאוד, מסודר מאוד, כולל בתוכו את כל החומר בצורה מסודרת לפי נושאים...המחיר בדיחה ביחס להיקף ובהירות התוכן. ממליץ בחום."

"לכל המעוניינים לשפר בגרות במתמטיקה (או סתם חובב את המקצוע), ממליץ על אתר מלומד. כמעט עשור מסיום התיכון, ללא רקע בחומר הנלמד, תוך שלושה שבועות (קדחתניים) בלבד, הביא אותי לציון 90 בשאלון 481 (מועד א).

האתר מתוחזק ברמה גבוהה, מונגש מאוד, מסודר מאוד, כולל בתוכו את כל החומר בצורה מסודרת לפי נושאים. יש הכוונה מעולה וזמינות מצד מלמד הקורס. המחיר בדיחה ביחס להיקף ובהירות התוכן.

ממליץ בחום."

"כל המתלבטים- אל תחשבו פעמיים, תרשמו ותצליחו!"

"אחרי שהמבחן מאחורי, אני חייב לתת המלצה חמה לאתר מלומד, לאיטל ולעמנואל. התחלתי את הקורס ללא כל ידע קודם במתמטיקה ולשם השוואה קיבלתי בבגרות 3 יח"ל ציון 56. אבל בעזרת הסרטונים המעולים והזמינות והנכונות של איטל לעזור הלך פשוט מעולה! לפי בדיקה שעשיתי עם התוצאות אני מניח שקיבלתי בסביבות ה-90 ב-4 יח"ל. חשוב לציין שאני גר בברזיל ולא הייתה לי אפשרות לקחת מורה פרטי והדרך היחידה שבה למדתי ותרגלתי לבגרות הייתה אך ורק דרך האתר.

אז המון, המון תודה לאיטל ולצוות. וכל המתלבטים - אל תחשבו פעמיים, תרשמו ותצליחו!"

"עליתי ל-4 יחידות בציון סופי של 91 ב- 804...אם כל התלמידים בארץ היו משתמשים באתר הזה הממוצע הארצי היה עולה פלאים"

"בכיתה י"ב עליתי ל- 4 יחידות בציון סופי של 91 ב 804. האתר פשוט ספקטקולרי, כל המידע והכלים שנדרשתי לרכוש על מנת לעבור את הבגרות בהצלחה, היו באתר. ההסברים של המורה בסרטוני הווידיאו היו מובנים באופן אבסולוטי, וכל אחד בלי יוצא מן הכלל יכול לשלוט בחומר ולהצליח בגדול בבגרות בזכות האתר המדהים הזה. בכלל לדעתי אם כל התלמידים בארץ היו משתמשים באתר הזה, הממוצע הארצי היה עולה פלאים, כי ההסברים פשוטים מאוד להבנה והמורה מלא סבלנות.

ללא ספק הלמידה לבגרות במתמטיקה באמצעות האתר הזה, היא הטובה ביותר."

"הקורס הכי משתלם אונליין. דרך לימוד נוחה ומתחילה מרמת הבסיס עד לרמת הבגרות. אני ממליץ ללכת על מלומד לכל מי שרוצה להוכיח לעצמו שהוא יכול להצטיין במתמטיקה."

"הקורס הכי משתלם אונליין.

דרך לימוד נוחה ומתחילה מרמת הבסיס עד לרמת הבגרות.

אני ממליץ ללכת על מלומד לכל מי שרוצה להוכיח לעצמו שהוא יכול להצטיין במתמטיקה.

מחיר מוזל והשירות הכי טוב שקיבלתי מכל הקורסים שניסיתי באינטרנט, עם ליווי אישי, תמיכה ובניית תכנית לימודים מותאמת. למדתי דרך מלומד וסיימתי 4 יח"ל בציון 90 עכשיו אני משלים ל5 יח"ל, ואני רכשתי ממלומד את הקורס בביטחון, וכבר בשיחה, השקיעו זמן ובנו לי תכנית מותאמת, אם ירצה האל אני מקווה לסיים 5 יח"ל בציון גבוה יותר משסיימתי ב4 יח"ל, והפוסט הבא בטוח יהיה מלווה בבשורות טובות, שורה תחתונה רק מלומד!"

בגרות 3 יחידות ציון 93 לצפייה  

"שלום קוראים לי דורון. אני למדתי עם אתר מלומד. קיבלתי בבגרות 93! הלך לי ממש ממש טוב. יצאתי מאוד מרוצה."

"שלום קוראים לי דורון. אני למדתי עם אתר מלומד. קיבלתי בבגרות 93! הלך לי ממש ממש טוב. יצאתי מאוד מרוצה. המורה היה ברור, הסרטונים היו ברורים. הצלחתי להבין מה שמדברים איתי בניגוד להרבה ממה שהיה קורה לי בכיתה. שמה המורה הייתה רצה. ממליץ בחום ללמוד לפי הקצב שאתם רוצים, כשהיה לי זמן לשבת כל היום הייתי יושב מהבוקר עד הלילה. זהו הצלחתי וממליץ לכם בחום."

בגרות 5 יחידות, שאלון 806 צפי ציון 90+
"יצאתי מהבגרות של השאלון הראשון של ה5 יחידות והיה מעולה! בדקתי את התוצאות והכול היה נכון למעט סעיפון, כך שבהחלט אקבל ציון מעל 90!!!"

"יצאתי מהבגרות של השאלון הראשון של ה5 יחידות והיה מעולה! בדקתי את התוצאות והכול היה נכון למעט סעיפון, כך שבהחלט אקבל ציון מעל 90!!!

אני רוצה להודות למלומד על העזרה, האתר מצוין ומפורט וממש קל ללמוד ממנו !!! אני באתי מרקע דתי עם 3 יחידות מתמטיקה וידע בסיסי. החלטתי להשלים את הבגרות 5 יחידות עוד בצבא. למדתי עם מלומד 4-5 חודשים,  לשאלון ה- 1 של חמש יחידות,  ואני עתיד לקבל מעל 90. (כעת אני משלים את השאלון ה-2 של 5 יחידות)

ממליץ ביותר על אתר מלומד."

"מהר מאוד הבנתי שעליתי פה על משהו גדול ושפשוט אנשים לא מודעים מספיק לאתר הגאוני הזה..."

"אני רוצה להגיד תודה לאתר מלומד על קורס מהנה, יעיל, איכותי, נוח, זמין בכל שנייה, מחיר פצצה ובקיצור כל מה שהייתי צריך... תרשו לי לספר את סיפורי, אולי הוא יעזור לאחרים. לפני שהתחלתי את הקורס 4 יחידות אצלכם הייתי שבועיים במכון לימודים אחר שעלה לי כמעט 7000 שקל, כמה שיעורים אחרי תחילת הקורס אני מבין שאני מעט מפגר בחומר, התיישבתי עם המורה לשיחה ולאחר כמה דקות של שיחה המורה החליט שאני צריך לרדת לרמה 3 יחידות לימוד, כשאמרתי למורה שכבר יש לי 3 יחידות ושאני פה על מנת לשפר, הוא אמר לי שזה יהיה קשה מאוד במצבי "על גבול הבלתי אפשר". לא אשכח את זה .. חזרתי הביתה עם מצב רוח ירוד והחלטתי לפרוש מהקורס בהקדם בכדי שלפחות יוחזר לי מירב כספי.. עבר שבוע בערך והחלטתי שאני לא מוותר ורוצה ללמוד ואני אעשה את זה לבד.. למדתי כמעט שבועיים בכוחות עצמי והיה לי קשה.. באחד מהימים נכנסתי לאינטרנט בכדי לאסוף חומר מתמטי והגעתי לאתר מלומד, ראיתי כמה הרצאות חינמיות וחשבתי אולי זה יכול להתאים. הייתי סקפטי לחלוטין. התקשרתי למלומד שראה שאני ספקן לגבי האתר והוא החליט לתת לי שבוע ניסיון.. מהר מאוד הבנתי שעליתי פה על משהו גדול ושפשוט אנשים לא מודעים לאתר הגאוני הזה.. בסופו של דבר קיבלתי 82 בבגרות!"

"תוך חודש וחצי חודשיים השלמתי את שאלון 804 ואני מצפה למינימום 85 ומעלה"

"שלום אנשים! ברצוני להוקיר תודה ועל הדרך להמליץ על אתר מלומד!

שמי גיא, בן 23. בתקופתי בתיכון ,מתמטיקה הייתה סוג של מילה גסה, אע"פ שהשקעתי מאמצים רבים בקושי הצלחתי לגרד 4 יח"ל בציון 70. לאחרונה נרשמתי ללימודי הנדסה ובשל כך הייתי צריך להעלות משמעותית את הממוצע במתמטיקה, לאחר שיחה ויעוץ מקצועי מאיטל התותח יצאתי לדרך... תוך חודש וחצי-חודשיים השלמתי את שאלון 804 וניגשתי לבגרות קיץ, לפי ההתאמה של התשובות אני מצפה לציון מינימום 85 ומעלה, 100% מהחומרים שלמדתי הם מאתר מלומד בלבד! הייתה התאמה לרמת בגרות אחד לאחד! מלבד שיעורי הוידאו המעולים, ההסברים המפורטים, היה ליווי צמוד מצוות מלומד המדהים שענו ועזרו בכל שאלה שעלתה במינימום זמן. כיום, רכשתי מנוי נוסף ללימוד רמת 5 יח"ל + תוכנית לימודית אישית כהכנה ללימודי הנדסה.

ממליץ בחום על מלומד לניגשים לבגרות וגם לאלו שמעוניינים להכין עצמם ללימודים אקדמאיים ריאליים. תודה רבה על הכל!"

"תודה על הסרטונים, השיחות, התרגולים והמחיר השווה!"

"תודה למלומד ובעיקר לאיטל שעזרו לי להשלים שני שאלונים של 4 יחידות בתור תלמיד של 3. היה שווה, ציון 85 מספיק טוב עבורי.

תודה על הסרטונים, השיחות, התרגולים והמחיר השווה! ממליץ לכולם!! כנראה שנתראה ב806 בפעם הבאה."

"למדתי בעזרת אתר מלומד, והוצאתי 100 בבגרות!"

"למדתי בעזרת אתר מלומד, והוצאתי 100 בבגרות! 

האתר עם כל ההכוונה המפורטת עזר לי מאוד להצליח בבגרות ובכל נושאי המתמטיקה. 

שיטות הלימוד הכי טובות שהכרתי, ממליץ בחום!"

"דרך האתר למדתי לטופס 804 ועברתי בהצלחה! ...אני בטוחה שאם אחליט לגשת לטופס 805 שנה הבאה איעזר באתר!"

"היי, רק רציתי להגיד שהבגרות הלכה ממש טוב, והרבה בזכות האתר . אז תודה רבה!! אני בטוחה שאם אני אחליט לגשת לטופס 805 שנה הבאה, אני איעזר באתר! הגעתי לאתר כי הייתי חיפשתי דרך ללמוד לבגרות במתמטיקה באופן עצמאי כי הייתה לי מורה למתמטיקה שבחרה את המקצוע הלא נכון. דרך האתר למדתי לטופס 804, ועברתי את הבגרות בהצלחה. הנושאים של הטופס מחולקים לפי הסדר שלהם בבגרות, ומוסברים באופן מאוד ברור מהרמה הפשוטה ביותר. הסדר הזה מאוד עוזר ללמידה, וזה אתר מאוד טוב אם רוצים ללמוד מתמטיקה באופן עצמאי. ושוב תודה :)"

"במבחן האחרון שניגשתי אליו קיבלתי 100! "

"לצוות האתר תודה ענקית!! לפני שהכרתי את אתר מלומד כל הציונים שלי במתמטיקה היו נכשלים ובשבילי מתמטיקה זה היה דבר בלתי אפשרי אחרי אין סוף ניסיונות ללמוד החלטתי להירשם לאתר מלומד משם קצב העלייה שלי במתמטיקה היה אדיר ובלתי נתפס האתר מסביר בצורה ממש טובה קלה ויסודית ממש . ( " צעד אחר צעד" פשוטו כמשמעו) במבחן האחרון שניגשתי אליו קיבלתי 100! לסיכום אני רוצה להגיד לצוות האתר תודה רבה על שירות עם סבלנות יתרה על כך שבזכותם התחלתי ממש לאהוב מתמטיקה ולפתור תרגילים בקלות על ההרגשה האדירה שבאמת מצליחים לפתור בגרויות בקלות אחרי אין סוף כשלונות הנוסחה כבר ידועה : הצלחה = מלומד."

"קיבלתי ציון סופי 97 בבגרות. למדתי דרך האתר בשילוב עם קורס חיצוני, ואין ספק שההבנה האמיתית הגיעה רק דרך אתר מלומד"

"קיבלתי ציון סופי 97 בבגרות. אתר מעולה, סרטונים מפורטים עד לפרטי פרטים. לא שוכחים מקרי קצה מבלבלים שבדרך כלל בהם נופלים. למדתי דרך האתר בשילוב עם קורס חיצוני, ואין ספק שההבנה האמיתית הגיעה רק דרך אתר מלומד. כמו כן החומר הלימודי ושיטת הלימוד באתר מכוונים בצורה מדויקת ומקיפה לבחינת הבגרות.

שורה תחתונה אם הובן החומר הנלמד, יהיה קשה להתקיל את הניגש בבגרות.

תודה רבה על הכל!"

"תוך חודש וחצי, לגמרי מאפס, התכוננתי לבגרות אך ורק דרך אתר מלומד ובעזרתו האישית של איטל, וקיבלתי 97."

"לא אחפור יותר מדי, ממליץ בחום לכל מתלבט.

בתור אחד בעל קשיי למידה שלא למד מכיתה ח' בערך, תוך חודש וחצי, לגמרי מאפס התכוננתי לבגרות אך ורק דרך אתר מלומד ובעזרתו האישית של איטל, וקיבלתי 97. אנצל את ההזדמנות להודות לאיטל באופן אישי, הבחור גאון!"

"יצאתי מהבגרות עם מאה עגול"

"היי, רציתי להגיד תודה ושהאתר שלך באמת עזר לי וההסברים ממש טובים!

יצאתי מהבגרות עם מאה עגול תודה רבה , טל סלע"

"שיעורי הווידאו מועברים כל כך טוב שכל אחד יכולה להבין ולאהוב מתמטיקה, פתרונות מלאים לכל שאלה ולכל בגרות משנים קודמות וכמובן השירות מצוין!"

"למדתי דרך אתר "מלומד" את שאלונים 804 ו805 , ואני רוצה להמליץ בחום על האתר. האתר מסודר בצורה מצוינת ע"פ נושאים ושלבים, שיעורי הווידאו מועברים כל כך טוב שכל אחד יכולה להבים ולאהוב מתמטיקה, פתרונות מלאים לכל שאלה ולכל בגרות משנים קודמות וכמובן השירות מצוין!

בנוסף, לכל מי שחושש או מתלבט אם ללמוד דרך אתר "מלומד" פשוט אין לכם על מה!"

בגרות 5 יחידות, 2 השאלונים

"החלטתי ללמוד עם אתר מלומד .. זאת הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי!"

"לאחר הצבא החלטתי לשפר את הבגרות של במתמטיקה 5 יחידות ... החלטתי ללמוד עם אתר מלומד .. זאת הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי..

במקום לבזבז אלפי שקלים על קורסים לא נחוצים קיבלתי ממלומד במחיר מצחיק תכנים מעולים , אינסוף שאלות ותירגולים ומעבר להכל תמיכה אישית לאורך כל הדרך ...

ממליץ לכל מי שרוצה לשפר בגרות במתמטיקה ללכת על מלומד ואתם לא תצטערו... אני רוצה לומר תודה אישית לאיטל על התמיכה לאורך כל הדרך.."

ממליץ בחום לכל מי שמתלבט, האתר המושלם ללימודים!

"רציתי לפרגן בענק לאתר מלומד!

בהתחלה פחדתי להיכנס ללימודים דרך האתר, אך לאחר מחשבה רבה והתייעצות עם איטל ממלומד החלטתי להשלים ל-5 יחידות דרך האתר. פחדתי שאם יהיו לי שאלות איך אדע מה התשובות ולאחר שרכשתי מנוי גיליתי שהסרטונים מובנים וגם על השאלות הכי קטנות איטל עונה בסרטונים, הכל מובן והכל ברור וכמובן שיש תרגול לכל דבר.

ממליץ בחום לכל מי שמתלבט, האתר המושלם ללימודים ומאמין שרק ככה ילמדו בעתיד! (בלי בזבוזי זמן בשיעור והפרעות). אני לומד באוטובוס, ברכבת, בבית ובכל מקום אחר! חוסך המון זמן! ממליץ מאוד."

"ממליץ בחום!!... החומר מוגש מרמת בסיס ועולה בצורה הדרגתית ומפורטת מאוד."

"ממליץ בחום !! 

נרשמתי לקורס של 5 יחידות, יצא לי חמישית מהמחיר של קורס במכון ולדעתי יותר איכותי.

היתרון הכי גדול לדעתי זוהי הדרך הקלה ללמידה מחומר הלימוד והסרטונים, החומר מוגש מרמת בסיס ועולה בצורה הדרגתית ומפורטת מאוד."


"תודה איטל מלומד על אתר מקסים שעזר לבתי לצלוח בשלום ובהנאה את החזרה למתמטיקה כיתה יא'! "

"תודה איטל מלומד על אתר מקסים שעזר לבתי לצלוח בשלום ובהנאה את החזרה למתמטיקה כיתה יא'! 

אני מעוניינת להמליץ בחום על אתר מלומד להכנת תלמידים לחזרה מחו"ל אל תכנית הלימודים הישראלית. בתי, הלומדת בחו"ל, נתקלה בפער גדול לקראת ההשתלבות בלימודי המתמטיקה בארץ הן בשל הבדלים ברמת הלימודים והן בשל הבדלים מהותיים בין תכניות הלימוד. 

באתר מצאנו את כל החומרים הנדרשים כשכל נושא נלמד באופן יסודי החל מרמת הבסיס ועד רמת בגרות (3, 4, או 5 יחידות). 

דרך צפייה בסרטוני הוידאו הברורים למדה בתי במהירות וביעילות חומרים חדשים, ריעננה ידע של חומרים אותם למדה בעבר (תוך שהיא לומדת את אוצר המילים המתמטי בעברית – לא פחות חשוב...), והתקדמה מרמת הלימודים של בית הספר בחו"ל אל הרמה הנדרשת בבית הספר בארץ. 

במהלך השימוש באתר קיבלנו ייעוץ אישי מאיטל מלומד, מנהל האתר והמורה בסרטונים, שבהתבסס על תכנית הלימודים הנוכחית בנה לבתי תכנית אישית המבוססת על הכיתה ומספר היחידות אליהם היא מעוניינת לחזור. איטל ליווה את בתי בשיחות טלפון בהן הנחה אותה על אילו חומרים עליה להתמקד ואת אילו כדאי לסקור במהירות רק כדי לזהות פערים והבדלים ברמה או בסגנון הלימוד. הליווי האישי תרם גם הוא לתחושת הביטחון ולהתקדמות היעילה.

בתי השלימה בזמן קצר חומרים שלא נלמדו בבית הספר הבינלאומי ונלמדים בארץ החל מכיתה ז'. חשוב מכך, היא עשתה זאת בהנאה, מתוך תחושת הצלחה והבנה אמיתית והיא מרגישה ביטחון עם שובה חזרה לכיתה יא' בארץ.

עוד על חוויותינו מלימודי המתמטיקה בבלוג: http://www.expatika.org/math-prep/   "

"...כאשר ניגשתי למבחן עצמו כל התרגילים היו בדיוק כמו שתורגל באתר."

"ממליץ בחום על האתר!

לקחתי את הקורס של ארבע יחידות וניגשתי לבגרות חורף 2019 מועד ב. ההכנה לבגרות מעולה: כאשר ניגשתי למבחן עצמו כל התרגילים היו בדיוק כמו שתורגל באתר. אחרי שחזרתי והשוותי את התשובות ראיתי שעניתי על הכל נכון. בינתיים מחכה לפרסום הציונים הרשמי."

"מתחילת כיתה י"א הפסקתי להכנס לשיעורי מתמטיקה בכיתה ולמדתי רק באתר וקיבלתי 100 בבגרות!!"

"רציתי להגיד תודה לך ולאתר מלומד על ההכוונה המפורטת, שיטת הלימוד המדיוקת בשבילי והדרך שהביאה אותי להצלחה בבחינת הבגרות. מתחילת כיתה י"א הפסקתי להכנס לשיעורי מתמטיקה בכיתה ולמדתי רק באתר וקיבלתי 100 בבגרות!!

ממליצה מאוד לכל מי שרוצה להשקיע ולהצליח, וברור שאני ממשיכה באתר גם השנה לקראת הבגרות."

קיבלתי 92 במבחן האחרון של 5 יחידות!

"היי קוראים לי עדן ואני בכיתה יא.

כבר שנה שנייה שאני עם מלומד ואין לתאר כמה זה עזר לי.הציונים שלי אף פעם לא עברו את ה70 ושבועיים לפני המבחן הראשון של כיתה י' ב5 יחידות רכשתי מנוי לשאלון 806 וקיבלתי במבחן 92!

מאז כל הציונים שלי מעל 90.

אין ספק שאני ממליצה לכל אחד שרוצה להצליח לרכוש מנוי באתר מלומד!"

"תוך חמישה שבועות ניגשתי לבגרות וקיבלתי 92 !!!"

"ערב טוב, שמי אוריה, סטודנט באוניברסיטה העברית למדעי הקרקע והמים, לפני שנה החלטתי שאני רוצה לשפר את הבגרות שלי במתמטיקה.

בהתחלה ניסיתי לעשות זאת בעזרת תרגילים מפה ומשם מה שלא כל כך הלך, אחרי יומיים של חוסר התקדמות משמעותית וכשלפני חמישה שבועות עד הבגרות (ובהתחשב בעובדה שבשבתות לא למדתי כלל אז קצת פחות) הגעתי לאתר מלומד, איטל ענה לי ובסבלנות ונחת שמע אותי הבין את הצורך שלי ומסגרת הזמנים הלחוצה, אמר שהדבר אפשרי ויאללה בוא נתחיל.

זה היה נשמע טוב ובמציאות זה היה טוב אף יותר, איטל בנה לי לוז מפורט וככה תוך חמישה שבועות ניגשתי לבגרות וקיבלתי 92!!!

דרך הלימוד הייתה נוחה כיפית וקלילה, סרטוני הוידאו לצד חוברת התרגילים עשו את העבודה נפלא! ממליץ בחום לכל מי שצריך ורוצה לשפר/לעשות בגרות במתמטיקה, תודה איטל ותודה צוות מלומד!"

"בקיצור אני מאוד ממליצה על האתר שלכם זוהי שיטת הלימוד הטובה ביותר שראיתי במתמטיקה..."

אין לי מילים לומר לאתר, פשוט מאוד נהניתי משיטת הלימוד, הצורה, הסבלנות וההסברים הטובים. 

עשיתי בגרות חורף 2017 כשחודש לפני המועד שלה לא ידעתי מילה, רציתי לבטל את הבחינה אבל לא יודעת איך נכנסתי לגוגל וראיתי המון המלצות טובות מאוד על האתר שלכם והחלטתי לנסות.

ואכן לאחר פחות מחודש כבר שלטתי בחומר ובחרתי לעשות את הבגרות ואכן עשיתי אותה, בדקתי את התשובות לאחר מכן באתר ואכן גיליתי שהכל טוב ואני הולכת לקבל 100. 

בקיצור אני מאוד ממליצה על האתר שלכם זוהי שיטת הלימוד הטובה ביותר שראיתי במתמטיקה גם מבחינת המורה הטוב שלכם, וחבל מאוד שאין כזאת שיטת לימוד וכזה מורה בבתי הספר והתיכונים!!!"

"אתר מעולה! תכנים איכותיים מאוד עם הסברים ברורים ומפורטים, במחיר בדיחה.."

"אתר מעולה! תכנים איכותיים מאוד עם הסברים ברורים ומפורטים, במחיר בדיחה בהשוואה לשאר הקורסים הפרטיים. מאוד נוח כשיש גישה לתכני הלימוד מכל מקום וניתן ללמוד מתי ואיפה שנוח לך ללא הגבלה.

השירות מעולה! תמיד זמינים ואפילו מוכנים להסביר טלפונית נושאים שמתקשים בהם.

ממש ממליצה למי שיש לו מוטיבציה ויכולת לשבת וללמוד לבד."

בגרות 4 יחידות, 2 השאלונים ציון 97

"התחלתי מאפס והאתר לימד אותי בצורה הכי מפורשת, מובנת ומקצועית!"

"היי, רציתי להודות לך! עשיתי דרך האתר את שאלון 804, 805. התחלתי מאפס והאתר לימד אותי בצורה הכי מפורשת, מובנת ומקצועית, וכמובן חסך כסף רב ממורים פרטיים.

קיבלתי 97 ואני מאוד מרוצה!

אז שוב תודה, תודה רבה! אני ממליצה בחום לכל מי שרק מעוניין!!!"

בגרות 4 יחידות, 2 השאלונים ציון 94

"בלעדיכם לא הייתי יכולה לגשת לבגרות ולקבל ציון 94... באתר מלומד אין דבר לא ברור, באתר הזה אין משמעות לכישלון"

"שלום שמי סוג'וד אני בת 17, לומדת בכיתה י"ב.

רציתי להגיד לכם תודה על תרומתכם ועל העזרה שלכם. בלעדיכם לא הייתי יכולה לגשת לבגרות ולקבל ציון 94 (שאלון 804 קיץ 2012).

למדתי את החומר לבד. אף אחד לא עזר לי . בבית הספר שלי היה חוסר במורים למתמטיקה ברמת 4 יחידות וכל החברים שלי הסתפקו ב- 3 יחידות. אבל אני החלטתי להמשיך ובסופו של דבר קיבלתי ציון טוב מאוד. המלצתי לכל החברים שלי להירשם לאתר המדהים הזה, כדי להמשיך את דרכם ל- 4 ו- 5 יחידות.

באתר הזה אין דבר לא ברור!!! הכול מובן מסודר וברור!!! באמת אין מילים לתאר את האתר!! עכשיו אני לומדת באתר לשאלון 805 כדי להכין את עצמי לבגרות החורף. באתר הזה אין משמעות לכישלון!!! תודה תודה ...."

בגרות 4 יחידות, 2 השאלונים

"אחד האתרים! באמת, באמת המקום היחיד שאפשר לי להבין מתמטיקה ואפילו ליהנות ממנה"

"אחד האתרים! באמת, באמת המקום היחיד שאפשר לי להבין מתמטיקה ואפילו ליהנות ממנה :)

האתר אפשר לי להבין את הדברים בקצב שלי עם הסברים ברורים מהבסיס לשאלות בגרות. מומלץ בטירוף!

וזאת, מאחת שהסתייגה ממתמטיקה במשך שנים והסתפקה ב-3 יח"ל וכיום אני מצליחה ללמוד ולהבין ב 4 יח"ל ולהרחיב אופקים (ובמחיר מצחיק ומתגמל!)

תודה לאתר מלומד שבלעדיו לא הייתי עושה את הצעד הזה!"

"לכל המתלבטים, אין שאלה! רק מלומד!!!"

"איטל תודה רבה!

האתר מכין לבגרות מ-0 ל100 בצורה מדהימה!! לכל המתלבטים, אין שאלה! רק מלומד!!!"

"אתר מדהים! במקום לבזבז אלפי שקלים וללמוד בשעות לא נוחות..."

אתר מדהים! במקום לבזבז אלפי שקלים וללמוד בשעות לא נוחות החלטתי ללמוד דרך אתר מלומד ולהתאים את הלימודים ללו"ז שלי - וזאת תוך כדי השקעה מתמדת ועם לו”ז מתוכנן שבנו לי באתר.

הבחינה עברה באופן חלק בדיוק כמו בסימולציות, ממליץ בחום  

"תודה על האתר המדהים שהכין אותי לבגרות.."

"תודה על האתר המדהים שהכין אותי לבגרות שהייתה היום, אחרי קורס שעשיתי בחברה חיצונית מסוימת והתאכזבתי מאוד, מלומד נגלה כפשוט מתנה עבורי..!

אם אי פעם האתר יעלם מהאופק זה יהיה פשוט צרה לכל הנבחנים האקסטרניים... אין שום קורס שיכול להחליף אותו, כל אחד צריך את הזמן שנדרש לו, ולא נולדנו שווים- כך שאין קורס של כמה חודשים שיכול לתת את מה שמלומד נותן. (במלומד יש את כל האפשרויות לכל הווריאציות של כל השאלות שאי פעם יכולות לעלות לכם בבגרות.) 

תודה תודה תודה"

"מלומד הוא פתרון מעולה למי שצריך להשלים חומר לכל המטרות למיניהן וגם המחיר הרבה יותר זול..."

"הגעתי עם רקע של בקושי 3 יחידות מתמטיקה, שלמדתי לפני 6 שנים ובקושי זכרתי משהו – ולבסוף הגעתי לרמה טובה מאוד של 5 יחידות. בסרטונים המורה מסביר בצורה איטית וברורה. גם כאלו שלא למדו בכלל יכולים ללמוד את זה מאפס – רק משמעת עצמית ותרגול הכל יהיה בסדר.

לגבי  השירות, השירות מעולה, עונים בד"כ אחרי כמה שעות (אפילו בשישי או שבת). בשורה התחתונה, מלומד הוא פתרון מעולה למי שצריך להשלים חומר לכל המטרות למיניהן וגם המחיר הרבה יותר זול מכל מורה פרטי או קורסים למיניהם. תודה רבה."

"זה האתר הכי טוב שאני מכיר למתמטיקה"

"אתר פצצה!!!

בזכות אתר מלומד בתוך פחות משנה הצלחתי להגיע לרמה של 4 יחידות מתמטיקה ההסברים שם מאוד מובנים. יש להם אחלה שירות(שלצערי בהרבה אתרים אין). זה האתר הכי טוב שאני מכיר למתמטיקה. 

ממליץ מאוד לכל מי שמתלבט."

"מברכת על קיום האתר"

"אני ממליצה בחום על אתר מלומד.

האתר מאפשר לכולם להצליח, לפתור תרגילים קשים בשמחה ובאומץ. הגישה החינוכית יעילה וטובה. אחרי חודש מתחילים להרגיש שליטה בנלמד וביטחון עצמי. מצליח לפשט הכל, לעורר שמחה אמתית ותחושה שכולנו יכולים.

מברכת על קיום האתר."

"באתי מרקע של 3 יחידות ותוך חודשיים וחצי השלמתי את כל החומר ל5 יחידות בזכות אתר מלומד!"

"אתר באמת מצוין!!

באתי מרקע של 3 יחידות ותוך חודשיים וחצי השלמתי את כל החומר ל5 יחידות בזכות אתר מלומד! כל מי שמתלבט זאת באמת אחלה אופציה במיוחד שהקורסים האחרים הם במחירים לא הגיוניים.

תודה רבה לאיטל וכל צוות האתר!!"

לשיחת היכרות
טלפנו צרו קשר הודעה ווטסאפ